Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатик - продължение :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатик - продължение :)

    Преди една седмица се возих е Ауди А6 и като пуснахме климатика стана зима Ония ден изпробвах климатроника на мойта, и пълна скръб. Уж въздуха дето излиза е сравнително хладен ама подържа висока темп вътре, а съм пуснал бутона който затваря прихода на въздух отвън. Дали не е развален или това си може.
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    #2
    сигурно е изпуснал фреонаако можеш измери с каква температура излиза въздуха от решеткитетака ща резберем дали нещо е нереднои още нещоако е много напечена колата от слънцето, може да ти се струва че е топло вътре а да изстинешзащото температурата, която усеща човек се формира от температурата на въздуха и температурата на околните тела
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      sev написа:
      сигурно е изпуснал фреонаако можеш измери с каква температура излиза въздуха от решеткитетака ща резберем дали нещо е нереднои още нещоако е много напечена колата от слънцето, може да ти се струва че е топло вътре а да изстинешзащото температурата, която усеща човек се формира от температурата на въздуха и температурата на околните тела
      Ами като го пусна да ми духа на краката, е хладко леко ама е топло вътре в колата. Аз го сравнявам с аудито, вътре стана доста студено като нагласихме клиамтроника на 20 градуса. А това с фреопна във всеки сервиз ли могат да го проверят.
      Fiat Bravo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Сигерно е от фреона. Миналото лято го пусках моя за последно и си беше зима вътре. А става въпрос за Типо и температура близо 40 градуса навън.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Това с фреона как се оправя, и скъпо ли е?
          Fiat Bravo 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Ventsi написа:
            Това с фреона как се оправя, и скъпо ли е?
            Отиваш в сервиз за (авто)климатици и казваш:"Искам фреон!" Ще проверят има ли утечки по системата и ще запълнят с фреон. Цената е относителна, зависи от много фактори.

            Коментар


              #7
              около 70 лв е пълненето с фреон поне преди 4 год беше сега не вярвам да има голяма промяна

              Коментар


                #8
                цената му е 7 ст. на грам....примерно доливат ти 300 грама и плащаш 21 лева. П.П. Ще ти вземат и 20-ина лева за обслужване на климатика....
                Fiat Brava 1.6 16V '98

                Коментар


                  #9
                  Оказа се, че имам две лийкинг места от системата на климатика и няма никакъв фреон. Айде фреона ще излезе към 90 лв ама колко ли ще ми вземат за да оправят тия течове и къде да я оставя, пълно е с мошеници по тия сервизи.
                  Fiat Bravo 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Чувал съм добри неща за IMPAS 56...бул. "Черни връх" 67 http://www.impas56.com/
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      Странно, но аз пък съм чувал, че са кожодери
                      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                      Коментар


                        #12
                        perlsite написа:
                        Странно, но аз пък съм чувал, че са кожодери
                        хаха ориентирах се
                        Fiat Bravo 1.9 JTD

                        Коментар

                        Working...
                        X