Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОМПЛЕКСНО ОБСЛУЖВАНЕ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КОМПЛЕКСНО ОБСЛУЖВАНЕ

    Здравейте уважаеми фиатаджии!В рамките на две седмици си сасипах колата Карам Фиат Браво,първо един таксиджия ме блъсна от шофиорската страна след това аз ударих един пиан пешеходец,ходовата част се разтропа,като цяло поправими неща но......Къде?Въпроса ми е следния:Автомобила се нуждае от смиана а амортисиори на гърне на десен фар,изчукване на лява врата,преден капак,смяна на предно стъкло,чистачките свирят(вероятно втулките) отвътре има куп неща за ремонт и тн.ПЛАЧЕ МИ СЕ!Аз си харесвам автомобила и искам за него най доброто.В продължение на 50 000км. не ме е оставял никога и искам пак да е перфектен.МОЛБАТА МИ Е:Понеже съм зает от сутрин до вечер с работата си можете ли да ми препоръчате сервиз в който ще отстранят всички проблеми без да обикалям из целиа град ту за едно ту за друго?Разчитам на вашето садействие....

    #2
    най-добре както казва Митко, отиди до Ямбол100-120 км нищо не саи няма да съжеляваш
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Именно, лично на hit-ko(Христо), той ще ти каже кога да закараш колата. Магазин+сервиз+първокласно обслужване=ти доволен Много хора са минали през сервиза, само суперлативи могат да се кажат!

      Коментар


        #4
        Нещо повече за този сервиз?Каде се намира,какво предлагат,цени?

        Коментар


          #5
          fiat_bravo написа:
          Нещо повече за този сервиз?Каде се намира,какво предлагат,цени?
          Прати лично съобщение до hit-ko.Той ще ти определи и час,ако е необходимо.
          Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

          Коментар


            #6
            Влез в раздела МЕРОПРИЯТИЯ И СРЕЩИ, там в темата "срещи в Ямбол" има карта. Сервиза се намира непосредствено до мястото за срещи.

            Коментар

            Working...
            X