Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До всички с Брава/о и слаби фарове...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега поздравления за темата. Наистина е доста компетентно разяснена и пълна. Само един страничен въпрос. Картинката от къде е? Дане би да е от някакво ръководство за Брава/о?

    Коментар


      #17
      Добра работа, Yavor ! Моите за сега светят нормално, може би ще е добре да поизачистя прахта от вътрешната част на фара, но регулирането за сега роботи
      Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

      Коментар


        #18
        Абе Митко заковете я тази тема най-отгоре на форума че е много актуална! Убих се да я търся!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #19
          Дали със слагането на релета, светенето ще се подобри, може да се премери по много прост начин. Палят се фаровете на дълги и се мери напрежението на акумулатора и се сравнява с измереното на цокъла на лампата. Пада на напрежение показва колко процента ви е загубата по кабелите по формулата:
          Код:
          (напр.ак-напр.ламп) * 100 / напр.ак
          no pain no pain

          Коментар


            #20
            става дума за фиат браво, спазих инструкциите на колегата/мерси колега за темата :D /, при мен не беше точно така, но крайния резултат бе добро регулиране на фаровете. обаче бях вече купил и крушки филипс за 50 лева, това защото преди имах темпра и тя светеше много по добре от бравото и съм свикнал да виждам, та се надявах тези СУПЕР крушки да помогнат и те освен закрепването и регулирането.ремонта стана през деня, та тръгвам си от едно гости вчера вечер и .....И НЯМА ДА ПОВЯРВЯТЕ - сега колата свети ПОНЕ 10 ПЪТИ ПО ДОБРЕ, имам предвид, че направо немога да повярвам, свети даже много по добре от темпрата ми за която всички казваха , че има страхотни фарове. :D :D :D :D през целия път до вкъщи се притеснявах за колите отсреща а и даста от тях мигаха, сега ще регулирам фаровете на долу, просто неподозирах колко ще свети. несъм от филипс и не правя някакава реклама и непродавам крушки, но тези наистина си заслужават/или подобните там на филипс - има още 2-3 модела/, като незабравяме и регулиране на фара.ето още по темата http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...%F3%F8%EA%E8и този http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...hlight=philips
            SASTEZATEL

            Коментар

            Working...
            X