Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Информация за сервизите на фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Информация за сервизите на фиат

    Здрасти банда!Купих си Punto 1.2 16V ELX и доста се порових в нета ,но никъде не намерих някаква по-подробна информация за техническите характеристики на колата.Например с какво масло,филтри и размер на гумите излиза от завода.Мисля да отида във фирмения сервиз на фиат да ми сменят агренажният ремък и евентуално да ми направят диагностика.Някой можели да каже как е сервиза става или не? Благодаря предварително поздрави kkassabow

    #2
    Re: Информация за сервизите на фиат

    kkassabow написа:
    Здрасти банда!Купих си Punto 1.2 16V ELX и доста се порових в нета ,но никъде не намерих някаква по-подробна информация за техническите характеристики на колата.Например с какво масло,филтри и размер на гумите излиза от завода.Мисля да отида във фирмения сервиз на фиат да ми сменят агренажният ремък и евентуално да ми направят диагностика.Някой можели да каже как е сервиза става или не? Благодаря предварително поздрави kkassabow
    Първо - Добре дошъл във форума!...сега към темата...Имаш предвид ВантоТрейд...Писано е много за сервиза... някои казват че не им харесва, но други твърдят обратното...Аз съм от тези които останаха с добро впечатление.Щом си си взел скоро колата задължително е да идеш там за диагностика и смяна на ремъка.П.П.: Виж в "Сервизи/Магазини"
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар

    Working...
    X