Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на ламнда сонда

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на ламнда сонда

    ре6их да слагам газ ими казаха 4е триабва да смена ламда сондата за6тото на газ с тази не става слагала се някаква друга .ТОВА ДА ЛИ Е ВЯРНО

    #2
    Все пак за каква кола става въпрос?
    HONDA I-VTEC

    Коментар


      #3
      Todor_Gagovski написа:
      Все пак за каква кола става въпрос?
      brava 1.4 12 v sx моно инжекциа
      brava 1.4 12v.sx
      drive fast or go home

      Коментар


        #4
        не ти трябва друга ламбда май май трябва ти ламбда емулатор
        Madness Motorsport
        (\__/)
        (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
        (")_(") signature to help him gain world domination.

        Коментар


          #5
          gad3n написа:
          не ти трябва друга ламбда май май трябва ти ламбда емулатор
          това пьк какво значи
          brava 1.4 12v.sx
          drive fast or go home

          Коментар


            #6
            Ми обяснено най-просто е залъгалка за компютъра за да си мисли яе гориш бензин.Понеже ламбдата му подава инфо за състава на изгорелите газове и на газ ще го шашнеш а това го лъже че всичко е супер.Закача се така,че при каране на бензин свръзва комп-а със сондата а като минеш на газ подава фалшиви импулси.Преди време имаше схема даже тук някъде из форума.
            Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

            Коментар


              #7
              Аз съм с такава брава! Не съм сменял ламбдата, дори и емулатор нямам!Емулатора е за да лъже компютъра, иначе ще ти свети лампата на инжиксиона, ако го няма, което пък не е проблем(поне на мен така ми каза един, който слага АГУ-та) Колеги прав ли съм, или пак съм случил на баш-майстор?Едит: zfa159, много си бърз бе
              "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
              дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
              Brava 1.4 12V

              Коментар


                #8
                Е не трупа ли някакви грешки?!?Ако не трупа грешки най-много да ти изгори лампата дето свети .Примерно един друг автомобил (чудо на румънското автомобилостроене и електроника) трупаше грешки като караш на газ и ревеше че има проблем с горивната система и в даден момент се гасеше сам и минаваше в някакъв сервизен режим незнаен какъв.Едва ли не се държеше все едно го карам на кофички от кисело мляко...
                Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                Коментар


                  #9
                  Бе лампата още държи ма за грешките от къде мога да разбера, освен като я закачат на компютър? От около 6м. я карам на газ и нее правила проблеми(поне така мисля аз
                  "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
                  дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
                  Brava 1.4 12V

                  Коментар


                    #10
                    skier написа:
                    gad3n написа:
                    не ти трябва друга ламбда май май трябва ти ламбда емулатор
                    това пьк какво значи
                    Човека се е постарал да даде достатъчно информация и линкове по въпроса:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=2627

                    Коментар

                    Working...
                    X