Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да сменя предните седалки на Фиат Мареа. ПОМОЩ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да сменя предните седалки на Фиат Мареа. ПОМОЩ

    Моля ви колеги, ако някой знае как се демонтират предните седалки на Фиат Мареа.Благодаря Ви предварително.

    #2
    Re: Как да сменя предните седалки на Фиат Мареа. ПОМОЩ

    qavkata написа:
    Моля ви колеги, ако някой знае как се демонтират предните седалки на Фиат Мареа.Благодаря Ви предварително.
    Явка, извинявай ама.... ти направи ли си труда поне да погледнеш под седалките?

    Коментар


      #3
      Седалката се държи на 4 болата. Два отпред и два отзад на шейната. Мисля, че се развиваха с шестограм ама кой номер беше ще те излъжа.

      Коментар


        #4
        `честно казано не съм гледал, а първо реших да попитам, а после да правя каквото и да е, вместо да се човъркам без да знам какво да правя.Благодаря ви за помоща.

        Коментар


          #5
          Няма нищо особено - както казаха колегите, държи се на 4 болта, а под шофьорската има една букса за индикацията на колана, която трябва да откачиш. Внимавай също и с шестограмите - ако развиваш с някой китайски, може да му се изяде главата, защото по някой път се изисква усилие за развиване на болтовете. Други тънкости няма - отвиваш и после завиваш, след като направиш, каквото си решил.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            готово, благодаря Ви.

            Коментар


              #7
              И има едни назъбени правоъгълни подложки в шейната, които са под болтовете.

              Коментар

              Working...
              X