Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По колко върви предно стъкло за Фиат Брава?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По колко върви предно стъкло за Фиат Брава?

    По колко върви предно стъкло за Фиат Брава - Триплекс тониран в синьо ? Задавам този въпрос в цяла тема, защото в Кобра не ми дават цена по телефона. А тази информация ми трябва спешно, защото ми пукнаха предното стъкло и вече имах проблем с КАТ за това.
    karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
    https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

    #2
    130-40 лв., до колкото помня. Сменях го пролетта.

    Коментар


      #3
      Има и китайчета по около 100лв.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        То предното стъкло за Брава и Браво би трябвало да е едно и също. Аз сменях на моето Браво миналата зима. Излезе ми около 150лв. с работата. Е стъклото е китайско, но за сега нямам проблеми.
        Bravo 1.8 16V GT ex.
        Fiat Croma 1.9 16V mjet

        Коментар


          #5
          Моето е китайско - 100 лева. Имаше и "Европеиско" за 150.
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар


            #6
            reter написа:
            Моето е китайско - 100 лева. Имаше и "Европеиско" за 150.
            Тъкмо за твоето стъкло говорех .
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              batproho написа:
              reter написа:
              Моето е китайско - 100 лева. Имаше и "Европеиско" за 150.
              Тъкмо за твоето стъкло говорех .
              Тези китайските, тонирани ли са, като оригиналните или са джам от бай тошово?Преди години, сменях на едно браво и ми предложиха нормално за 150 и някакво за 250 дето нямало да ме заслепяват толкова фаровете на отсрещните коли, нощем. Някой знае ли нещо по въпроса?

              Коментар


                #8
                Ако искаш оригинален джам-от форума 2-ра ръка.Има толкова много на части.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9
                  lithrone написа:
                  Тези китайските, тонирани ли са, като оригиналните или са джам от бай тошово?Преди години, сменях на едно браво и ми предложиха нормално за 150 и някакво за 250 дето нямало да ме заслепяват толкова фаровете на отсрещните коли, нощем. Някой знае ли нещо по въпроса?
                  Това за 150 е антирефлексно, китайското за 100 не знам. Когато аз го сменях, за 250 нямаше. Стъклото е читаво, не намирам разлика с предишното, освен, разбира се, че не е издраскано. Фирмата е Guardian, според google е американска, правят ги в Испания.

                  Коментар


                    #10
                    tomny написа:
                    Това за 150 е антирефлексно, китайското за 100 не знам. Когато аз го сменях, за 250 нямаше. Стъклото е читаво, не намирам разлика с предишното, освен, разбира се, че не е издраскано. Фирмата е Guardian, според google е американска, правят ги в Испания.
                    Антирефлексно значи че редуцира отсрещната светлина или нещо такова ли?

                    Коментар


                      #11
                      Преди 2 месеца сменях стъклото в Кобра Пловдив- 120лв с работа. Стъклото е тонирано и е с черна лента отгоре. Не знам китайско ли е, корейско ли е ама за сега нямам проблеми.
                      НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                      Коментар


                        #12
                        Преди 3-4 месеца сменях на Мария прозореца, кобраджииско със синя лента отгоре, 166 лв с работа, + мазилата му там и лайсната около стъклото. Лайсната струва/ше 4лв метъра, ако е здрава твойта не се сменя, моята беше на парчета от по 10-15см

                        Коментар


                          #13
                          Защо пък в синьо, не трябва ли да е в зелено? Моето беше 150лв тайванско или от хонг-конг не помня, има снимка в гаража.
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #14
                            приготви си около 160 лева аз си сложих """"ЕВРОПЕЙЙЙЙСКО""""" според кобра.Но трябва да се примириш със заслепяването най-доброто си е оригиналното стъкло, тва което ми сложиха уж било най доброто но без лентата отгоре и сега и през деня даже като има слънце си гледам таблото на стълкото което хич не е приятно ама хич
                            КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                            Коментар


                              #15
                              Това, да ли ще е с лента или ще е без ми е най-малкия проблем. А нищо не казахте за вариантите, та се въртите от 100 до 160 лв - в смисъл - секюрит ли са или са триплекс вариант?
                              karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
                              https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

                              Коментар

                              Working...
                              X