Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко питанки за Фиат Купе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко питанки за Фиат Купе

    Здравейте, колеги! Тези от вас, които са имали досег до Купе, несъмнено са забелязали копчетата по централната конзола. Едно от тях, обаче, винаги е пораждало питане у мен за какво, аджеба, точно служи.. Няма конкретно изображение върху него, което да направи асоциация у човек. Има само една бала точка. При натискането му не се случва нищо, поне при мен. И при вас ли е така?Намира се до копчето за реотаните на задното стъкло и е последното в редичката (оградено е на снимката).Има ли нещо конкретно, което да се задейства, или е поставено там за красота? :DДруго, което е странно у моето Купе е мрака, който цари вътре при отваряне на някоя от вратите.Имам лампичка отвътре, но тя свети само ако я щракна и не угасва при затваряне на вратата. Нормално ли е да е така, или просто е сдала багажа?Все имам чувството, че би трябвало да работи при отворена врата, но вие ще кажете дали е така при вас, поне се надявам! :D
    Прикачени файлове
    Fiat Coupe 2.0 16V

    #2
    фиат купе

    колега тва е аларма ма и ас не знам как работи

    Коментар


      #3
      Това е копче за тест на алармата, но незнам точно как се действаше с него. Не на всички купета това копче е активно. При мен също не служи за нищо
      Fiat Coupe 16V Turbo

      Коментар


        #4
        Имах някакви подозрения, че е точно за алармата Ами за лампичките никой нищо не каза? Светят ли при вас като отворите някоя от вратите?
        Fiat Coupe 2.0 16V

        Коментар


          #5
          Много ясно че свети при отваряне на врата а после бавно гасне.

          Коментар

          Working...
          X