Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

няколко въпроса за Фиат Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    няколко въпроса за Фиат Стило

    продадох бравото преди няколкомесеца днес гледах едно стило ... 1.6 115кс 2001и така де ... забележки ...не ми работе нито едно копче от козолата на шиофиорската врата (стъкла, огледала , копчетата за заключване на врата ) а на другата врата копчето за стъклото работеше ... някои да има идея каква може да е причината . разколачих го аз набързо буксата беше закачена лявото огледало беше счупено , някои да знае цената му ???и най-фрапиращото ... на таблото му светеха доста лампи ... ABS , Airbeg , един удивителен (жълт)... и нещо като помпа (жълта)..... може ли да са само грешки или е възможно нещо да не му е наред?

    #2
    Стило 1.6 115 коня няма, за копчетата на вратата виновна е буксата най-вероятно, а за тези лампи ако с хубав акумулатор светят вендага бих се отказал да го купувам, може при слаб акумулатор да светнат защото не могат да се заредят системите един вид!!

    Коментар


      #3
      не го видях по документи и не съм запознат с моторите на стило ... ама така каза тоа ... явно и тои не е наясно ...някой друг с мнения за лампите щото от колегата на останах много наясно за какво става дума

      Коментар


        #4
        chaikata написа:
        не го видях по документи и не съм запознат с моторите на стило ... ама така каза тоа ... явно и тои не е наясно ...някой друг с мнения за лампите щото от колегата на останах много наясно за какво става дума
        Така не може да се гадае и да се изказват мнения какъв е проблема.Колата ти е написала -ABS,Airbag...От тук нататък-компютърна диагностика.Може да е всичко по съответната система.Дори и централите на системите може да липсват.Явно колата е с доста пролеми и единственото нещо което мен ще ме накара да и обърна внимание е много ниска цена спрямо установената на пазара.
        AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
        HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
        Kawasaki ER-6n'2012

        Коментар


          #5
          ами за 2001г ... цената е 3800 и съм сигурен че мога да я сваля поне с 200-300 лв ко не и повече щото тои човека има мн пари и не му пука ... просто явно му пречи на паркинга на ресторанта му

          Коментар


            #6
            Е, дай сега, като му пречи, ти за 3500 да му я преместиш. Ми да я бутне оттам, като толкова не му пука, а пък ти, ако толкова си я харесал, закарай я на една диагностика и там да се види кое-що. Щом има толкоз пари, няма да му е първа грижа тази кола и няма да има нищо против да я закараш на сервиз, хем и ти ще си спокоен, че за тази цена вземаш нещо читаво.
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар

            Working...
            X