Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с хидравликата на Марея

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с хидравликата на Марея

    Колеги здравейте споделям с вас и моля за съвет Колата която скоро закупих от автокъща е ФИАТ МАРЕЯ 19 тд 1997г след оглед преден мост установи се десен шарнир смених го той върви с носача Имаше едно скърцане и чукане За това огледах и смених носача който бе разбит т е шарнира Но това чукане си остана Не стига и това а и хидравликата отказа има масло върти го помпата а трудно се върти Няма течове от рейката от страната на маншоните няма течове Ако може някой да помогне със съветДопълнено заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Това чукане може да е от амортисьора (примерно) - лагера му. А хидравличната рейка... аз на твое място бих я махнал и бил сложил механична (това и ще направя де, като ми се скапе съвсем помпата). Като пари е същото като рециклиране, а е значително по-надеждно и според мен по-приятно за каране. Става от темпра/типо.
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      Synthy написа:
      ...А хидравличната рейка... аз на твое място бих я махнал и бил сложил механична ...Става от темпра/типо.
      Tова сигурна информация ли е?
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар


        #4
        Според един колега от форумите (доста запознат бих казал) - да. Става с преправяне на кормилният прът, или подмяната му с такъв от темпра примерно.
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар

        Working...
        X