Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на Брава с Улис/806/Зета/Евазион - съвети

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на Брава с Улис/806/Зета/Евазион - съвети

    Здравейте на всички нов съм тука разбираш ли моля извинете Искам да ви попитам за мнения щото съм решил да сменям бравата и искам да си взема Фиат Улисе и некой от братята му много съм се навил и искам да ви помоля да дадете мнения ,насоки коя год. какъв двигател и тн. Много ще съм ви благодарен и ако дадете и некой оферти за тези Евро ванове така около 3 бона нещо . Гледах и Ланча зета много са добри ама искам мнения от спецове кой са най-добрите двигатели от коя година и също така къде са им слабите места на тези колички. Четох ,че Пежо 806 , Ситроен Евазион , Ланча Зета, и Фиат Улисе са еднакви само по емблемата се различават . Благодарности ! :D Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно. Примери за лоши заглавия са: Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н. Пример за добри заглавия са: Проблем: Не мога да си отключа Tipo-то, Въпрос: как да си рестартирам ECU-то на Stilo-то, Link: Tipo/Tempra Workshop manual, RQ: DVD ePER Tipo и т.н.Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org
    2000 Fiat Brava
    Да четеш написано на шльокавица е като да четеш надпис с говно върху стената - всичко се разбира, но въпреки това си е неприятно.

    #2
    3 бона? Имаш предвид 3000лв? Майтапиш се, нали?
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Да не е в ЕВРО валута 3000?

      Коментар


        #4
        Re: помагайте

        mashine написа:
        некой оферти за тези Евро ванове така около 3 бона нещо.
        Явно става дума за 3000 евро.

        Коментар


          #5
          Що да се майтапи, колко си мислите че струват тези кошници, особено ако са преди 2000г.
          Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

          Коментар


            #6
            фиат

            не бе не се майтапим. те толко си вървът хора моля ако некой знае нещо за тез колици да каже ще е от полза. :D
            2000 Fiat Brava
            Да четеш написано на шльокавица е като да четеш надпис с говно върху стената - всичко се разбира, но въпреки това си е неприятно.

            Коментар


              #7
              Да. За този ценови диапазон наистина ще вземеш нещо поне 12-13 годишно. Не разбрах обаче за дизел или бензин говориш. Имам наблюдения върху ТД на Улис и Пежо 806. Горят много. Под 8л/100 извънградско не искат да паднат. Градското им е около 10-11. За бензиновите версии не ми се мисли. Що се касае за Улис и 806 - братчета са отвсякъде. Иначе са просторни. Кефи ме възможността, при нужда да използваш в багажния отсек две допълнителни седалки ( не по-малко ергономични от стационарните ).
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #8
                фиатка

                Няма значение дали ще е дизел или бензин иначе по добре бензин зашото трудно се намира запазен дизел.Ама викаш много лапат. нз. абе Една запазена бензинка да я сложа на на газ и да джиткам. точно това ми е че има место за всичко и много удобно за каране . Разправят като съм се качил на ван не слизам на лека кола мн. удобно ...
                2000 Fiat Brava
                Да четеш написано на шльокавица е като да четеш надпис с говно върху стената - всичко се разбира, но въпреки това си е неприятно.

                Коментар

                Working...
                X