Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравликата отказва на моменти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хидравликата отказва на моменти

    Колеги, вчера на път за Сф се получи много странно нещо с хидравликата.Както си карах, взе да "прекъсва"(докато взимам завой, усещам как на моменти волана е нормален и после става твърд, после пак се оправя).Спрях, погледнах казанчето с маслото-до МАХ, отдолу нямаше следи от теч, ремъци-по местата-всичко си е на ред, обороти нормални, никакви признаци за проблем.Тръгнах и 10-на км. карах все едно съм без хидравлика(волана "твърд").След тия 10-на км изведнъж всичко се оправи-волана"омекна" изведнъж и стана като преди.Днес сутринта никакви проблеми до обяд, когато пак почна да прави въпросния проблем.Моля за мнение по проблема, ако някой се е сблъсквал.Имам час за доверен майстор, но той е чак за 10.09.Мога ли да карам така, без опасност да прецакам нещо?(хидравликата е далеч от интересите ми).Благодаря!Колата е Браво’96, 1.6

    #2
    при тея симптоми или дърпа въздух от някъде или помпата за управлението те изоставя(може и реиката да е но е малко вероятно)при всички изброени случаи рискуваш да се повреди помпата на управлението и ремъка и. Други проблеми с колата едва ли ще имаш (като изключим безплатния фитнес)
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      Точно рейката е най-вероятната причина.
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар


        #4
        Мерси за отговорите колеги.От както писах за последно не съм имал въпросният "въртел".Ще видя накрая какво ще излезе и ще споделя.Хич не ми се ще да е рейка, че с тия цени дет виждам за нова..., не че няма да ги дам за любимата, ма ако ми ги спести ще й направя подарък за половината пари

        Коментар


          #5
          Повдигни маншоните на дългите накрайници и ще получиш отговор.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар

          Working...
          X