Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв съединител да избера?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Само да вметна че няма да намерите никаква разлика м/у френско,испанско,италианско и турското Валео-качеството е едно и също.Единствено корейското Валео не е препоръчително за европейските автомобили-то е приоритет за японски и корейски,където качеството му също е много добро...Явно така е разделено производството им!пп.Фиат съединителя-вътре на 99% ще откриете същото Валео каквото е и в другите кутии
    LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
    LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
    LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
    Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
    Grande Punto 1.2 LPG

    Коментар


      #17
      Аз съм с AP от незнам си колко време ама има поне 30-40 хиляди и не мога да се оплача! Даже на състезание го карах! 50 обиколки :D
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #18
        При вносител намерих SACHS на същата цена, като Валео в сайта на Христо. Ха познайте, какво ще си купя?
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Vladim написа:
          При вносител намерих SACHS на същата цена, като Валео в сайта на Христо. Ха познайте, какво ще си купя?
          Дай оферта да видим
          LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
          LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
          LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
          Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
          Grande Punto 1.2 LPG

          Коментар


            #20
            Vladim написа:
            emzo написа:
            Vladim, ако разликата в цената е малка, взимай немското - Лук/Закс.
            Ще поровя за представители. Цената за труд е прекалено висока за да рискувам със смотани части.
            За стокова кола, която и от изброените марки да вземеш, дори и турско Валео, проблеми няма да имаш никакви. Проблемите със съединителите при реномираните марки се усещат след ремап/чип.

            Коментар


              #21
              Съдейки по другата тема, в дизеловия раздел - не е точно така.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #22
                Тестове на съединители за лада има интересни данни накрая за различните марки съединители.http://www.ladaclub-bg.com/faq/84-clutch-test http://www.autoreview.ru/new_site/ye...4/clutch/1.htm
                Marea Weekend HLX Jtd 110

                oO(_)____////____(_)Oo

                Коментар


                  #23
                  Vladim написа:
                  При вносител намерих SACHS на същата цена, като Валео в сайта на Христо. Ха познайте, какво ще си купя?
                  Валео-то на ИцкУ от Джамбол щОт и аз се бях спрял на Закс от вносител преди,но ИцкУ ме разубеди,че Закс били само ментета като запалителните свещи и ремъци Бош .В неговия магазин сичкУ било "ориджинал" и много пичове от форума пазарели от там.Като му погледнах и почти новичката Алфа си викам на ъкъла-"Бре тоз е единствения честен търговец къде не мисли за себе си,а за хилядите потребители във форумите" .А сега ИцкУ си кара новата Алфетка,а аз ще трябва да взимам нов съединител.Ха познайте от кой,ще си го купя? :D
                  EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                  Коментар


                    #24
                    И в магазините на хитко има части "ментета" от които трябва да се пази човек, като например ролките Бреда и всичко що е с марка Birth, но поне за съединителя който взех от него ФИАТ (Валео в кутията) вече почти една година нямам оплаквания и карам 95% градско. За АР някой колеги бяха споменали, че като загреел и почвал да тресе, но явно са единични случаи.
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #25
                      spark написа:
                      И в магазините на хитко има части "ментета" от които трябва да се пази човек, като например ролките Бреда и всичко що е с марка Birth, но поне за съединителя който взех от него ФИАТ (Валео в кутията) вече почти една година нямам оплаквания и карам 95% градско. За АР някой колеги бяха споменали, че като загреел и почвал да тресе, но явно са единични случаи.
                      Преди две години и аз смених при него съединител и маховик. От тези части не се оплаквам, но ми смениха маховика без нужда. Цените на частите тогава бяха нормални, но сега са повишени с 20-30%, така че реално е безсмислено да се пазарува от там.

                      Коментар

                      Working...
                      X