Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за седалки на Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за седалки на Типо

    Здравейте Днес бях в една морга и видях един фиат типо 1.9д. с клима ,абс и задни дискови абе с всички екстри е бил приживе А Седалките изглеждат доста по конфортни и луксозни от стандартните за модела и са много запазени та въпросат ми е:Ако ги купя дали ще ми се хванат в Типото 1.6 е бензин да не е само да си дам парите че мойте са леш толко са износени и прокъсани че се разпадат .Хвърлих един поглед отдолу и носачите изглеждаха 1към едно но да се посаветвам с вас че 100 лв са си 100 лв а от морга пари не връщат.Поздрави
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Вземай една рулетка и мери,така мисля е най сигурно.
    Fiat Marea Weekend 1.8 16V ELX-1997
    Fiat Stilo Multiwagon 1.6 16V 2006

    Коментар


      #3
      Много си прав колега то по сигурно от тва нема накаде поздрави
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #4
        Re: Въпрос за седалки на Типо

        stivan_alone написа:
        Здравейте Днес бях в една морга и видях един фиат типо 1.9д. с клима ,абс и задни дискови абе с всички екстри е бил приживе А Седалките изглеждат доста по конфортни и луксозни от стандартните за модела и са много запазени та въпросат ми е:Ако ги купя дали ще ми се хванат в Типото 1.6 е бензин да не е само да си дам парите че мойте са леш толко са износени и прокъсани че се разпадат .Хвърлих един поглед отдолу и носачите изглеждаха 1към едно но да се посаветвам с вас че 100 лв са си 100 лв а от морга пари не връщат.Поздрави
        На Мареата седалките ги свалям за 15 мин без да си давам зор.Отивай в моргата и почвай да си чоплиш макар че не виждам смисъл.Според мен са едно към едно.

        Коментар


          #5
          На всички Типота седалките са с еднакви размери в частта за закрепване. Аз лично съм пробвал на моето Типо седалки от дизел стават 1:1!Поздрави!
          Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

          Коментар


            #6
            Има разликата в основите и закрепването на фейслифт моделите, т.е. след 93та. На по-старите са с челни болтове и по-широки а на по-новите е с болтове отгоре надолу!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Носачите са два варианта - разликите са в диаметрите на шарнирите. Преди 91 - 15 мм и след 91 - 17 мм.

              Коментар


                #8
                Мерси на всички Найстина стават Челни болтове са като свалиш пластмасовите капачки се виждат но повечето ми пзнати казват че е много висока цената за седалки и съм на път да се откажа ще ида още веднъж да ги огледам хубаво и да вида можели да договорим по ниска цена те толко години са стояли явно не се търсят толкова седалки може и да се спазарим за по ниска цена Поздрави чао
                Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                Коментар

                Working...
                X