Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

PUNTO 1.9 JTD 80 к.с. или MULTIPLA 1.9 JTD 105 к.с?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    PUNTO 1.9 JTD 80 к.с. или MULTIPLA 1.9 JTD 105 к.с?

    Здравейте, колеги. Имам голяма дилема за закупуване на автомобил. колебая се между PUNTO 1.9 JTD 1999г. 80к.с. и MULTIPLA 1.9 JTD 2000г. 105к.с.; И можеби не на последно място а може би и най-важното е че до сега не съм карал дизелов автомобил. Ако може да ми помогнете с някаква информация ще съм ви много благодарен.Грешен раздел -> Преместена. Модерирано заглавие.Колега, прочети правилата на форума.Модераторски екип на fiat-bg.org
    MULTIPLA 1.9 JTD 115PS

    #2
    Ти кола за гъзария и място за един чадър в багажника ли търсиш или ти трябва кола за 2-3 малки деца, жена, куче и багаж за две седмици на морето? Каквото ти трябва такова си купувай и двете са с добри, економични дизели.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Човече,посочените коли са в различни класове първо си уточни за какво ще тие колата за ежедневна кола за работа и свободно време Пунтото, а ако си за семейна кола вече мултипата ти е правилният изборПунтото е в ниските класове като например 206 на пежо, поло на ФВ и тн а Мултипа е към семейните та дори ван класаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=38832 темата за мултипа и всичко за нея...
      ...хладилник, карам хладилник...

      Коментар

      Working...
      X