Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Панорамен прозорец Fiat Stilo (sky window)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Панорамен прозорец Fiat Stilo (sky window)

    Здравейте колеги,става въпрос за панорамния прозорец на Stilo модел 2001 година.от дясната страна всичките гумени уплътнения са по-къси отколкото е прозореца - това нормално ли е?и от къде мога да си купя нови уплътнения, за да сменя тези? Колата е при мен от около 2 години и не знам как е било преди ...ето малко снимки:

    #2
    Не ти отговарям точно на въпросите (защото не съм с панорамен таван), но може би ще ти е полезна тази тема.
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      благодаря ти Pecho,това е полезно инфо. За жалост наистина не ми решава проблема. Вскичко е наред с прозореца. (чук-чук)Не ми се правят самоделки от силикон+кофраж, защото предполагам че се продават готови уплътнения, а и не вярвамда са много скъпи.

      Коментар


        #4
        При мен са по цялата дължина!
        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

        Коментар


          #5
          Ето снимки.
          Прикачени файлове
          Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

          Коментар


            #6
            благодаря ти Brevetti.Явно проблема е в моя телевизор. Беше логично да са от край до край, но при мен са много еднакво отрязани, затоваси помислих че може да са фабрично така.Сега остава да разбера от къде да закупя нови такива....Отворен съм за всякакви идеи....

            Коментар


              #7
              Опитай при колегата yotov-0878 890 691. продава стило на части с такъв покрив.
              Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

              Коментар


                #8
                Според мен слънцето им е разказало играта. При мен на Типото уплътненията на лайсната под прозореца от външната страна на вратите стават все по-къси от година на година и вярвай ми не съм ги рязал. А по отношение на цени - вярвай няма нищо евтино в тия уплътнения. По правило това, което се търси най-малко е най-скъпо. Потърси в монтажните центрове на автостъкла дали нямат нещо подходящо, ако наистина е наложително.
                Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                -------------------------------------------------------------

                Коментар


                  #9
                  Вече търсих, без особен резултат. Затова правих това със силикона. Ефекта не е лош, ако се справиш с куфража. Получиха си се нормални уплътнения.Не съм питал за поръчка как стоят нещата, но едва ли са евтини.Ако намериш - кажи.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    2000_16V написа:
                    Според мен слънцето им е разказало играта...
                    Най вероятно е точно това. много са равни и няма следи от рязане или други манипулации...
                    GTipo написа:
                    Вече търсих, без особен резултат. Затова правих това със силикона. Ефекта не е лош, ако се справиш с куфража. Получиха си се нормални уплътнения.Не съм питал за поръчка как стоят нещата, но едва ли са евтини.Ако намериш - кажи.
                    И при мен така.... тегава история - ненужно при това. Можещ ли да направиш някакви снимки да видя как е направяно.Малко съм схванат в ръцете и не съм убеден че ще успея, но поне е информация.

                    Коментар

                    Working...
                    X