Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели за свещи Брава 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабели за свещи Брава 1.6 16V

    Здравейте.От около месец имам Фиат Брава и засега съм много доволен. :D Имам следния въпрос.Реших да сменя кабелите на свещите (единия има някъкво механично нараняване и като си приближа ръката удря ток) ,с мултицет им измерих съпротивлението им и то бе в границите 600-900 ома.Проверих в няколко магазина предлагаха ми различни марки поисках да им измеря съпротивлението им и тогава ужас едните варираха от 10 Ком до 57 Ком което според мен никък не е нормално.Измерих и на друга марка там полужението бе по добро 10 Ком до 16Ком ,но пак доста повече от моите кабели.Та питам може ли някой да ми каже какво съпротивление трябва да имат кабелите за сещи на Брава 1,6 16V 103 кс. и ще имам ли проблеми ако сложа кабели с по -голямо съпротивление.
    Brava EL 1,6 16v

    #2
    ако искаш звънни на представителя на Марели:Нико 66 представител на Манети Марелимагазин жк. Дружба 1 бл. 185 тел. 02/ 978 23 18магазин Симеон 159 тел. 02/ 931 03 81и ги питайили пиши едно лично съобщение на hit-koкакви марки кабели има в Шумен?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      При кабелите за свещи съпротивлението не е от голямо значение защото минават киловолти, май бях чувал даже че в някои кабели вместо меден проводник има графит...Незнам дали знаеш но на соц возилата точно преди свещта се слага резистор с цел като караш по улицата да не смущаваш всички телевизори в радиус от 50м и така да си спестиш благопожелания от типа "еййй пак оня минава с тая трошка точно на най интересното на мача"
      Brava 1.6 16v

      Коментар

      Working...
      X