Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

~4000 оборота = 140км , нормално ли е ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    моито съмго пробвал като го купих стигна до близо 150,на дълго ако караш между 90 и 110 е наи икономично
    пунто 1,7тд

    Коментар


      #17
      cokata_23 написа:
      Все си мисля, че тези скорости на Фиат са къси! При Форда ми 1.6Д 88 год. 54к.с. 4000 об./мин= 175км/ч. ,бавно но ги прави. При Мареата 1.9 ЖТД 2000г. 4000об/мин= 180км./ч.Така че нищо чудно при Пунтото да е така нормално
      За марийка вярвам, ама за фордчето да стигнеш 175 км/ч яко качваш на върбата
      Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
      ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

      Коментар


        #18
        Аве хора - от щайга формула не става! Няма смисъл да тормозите колите. Като ви се кара бързо, вземайте бегачки.
        Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
        Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

        Коментар


          #19
          Колега Пунтото е колата с най-къси скорости която съм карал. За сравнение моята е 1.6 мк 1 /бензин/, със 100км съм на 3000обр. Максималното, което съм вдигал е 195 и съм почти в "лютеницата"
          FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

          Коментар


            #20
            Малките мотори са си с къси скорости, иначе им е зор и се износват сравнително бързо. 140 на "околомръсното" Колега, предполагам знаеш какво правиш, то такава скорост и на магистралата не е разрешена. Още повече си кажи речи в населено място. Просто едно на ум.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #21
              Danchojn написа:
              Малките мотори са си с къси скорости, иначе им е зор и се износват сравнително бързо. 140 на "околомръсното" Колега, предполагам знаеш какво правиш, то такава скорост и на магистралата не е разрешена. Още повече си кажи речи в населено място. Просто едно на ум.
              Зная колега, благодаря за забележката, по него карам с максимум 100, хем 90 ограничение, пък и е лош пътя, скоростта беше за тест само Доволен съм си от кошничето Разумен шофьор съм по принцип
              Punto SX 1.7D -57hp 1996 г. Ex
              Laguna RT 2.2D - 83hp 1995 г. Ex
              Brava SX 1.6 16v - 103hp 1999 г. Ex
              Laguna RT 1.9DTI - 98hp 1998 г. Driving
              Убий скороста - Спаси дете!

              Коментар


                #22
                kokss написа:
                Разумен шофьор съм по принцип
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар


                  #23
                  Бат Бойко как го оправи това околовръстно, като писта за изтребители. Обаче да не се прекъсва връзката между главата и десния крак си е най-доброто решение пред разходка до Орландовци.
                  Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
                  Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

                  Коментар

                  Working...
                  X