Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на катализатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на катализатор

    Искам да попитам като се махне катализатора, това оказва ли някакво влияние върху работата на двигателя и дали може да карам без катализатор?

    #2
    Re: смяна на катализатор

    petko_sp написа:
    Искам да попитам като се махне катализатора, това оказва ли някакво влияние върху работата на двигателя и дали може да карам без катализатор?
    С риск да ме "попържат" много колеги от форума, изказвам моето непрофесионално мнение. Преди година си смених цялата генерация комплект + на мястото на катализатора ми сложиха резонаторно гърне - досега всичко е ОК, като се надявам да не замърсявам прекалено много околната среда и да не влияя съществено за "увеличаване на озоновата дупка" и "влошаване климата на планетата Земя" , защото над 90% от пробега ми е на газ LPG ...
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #3
      Re: смяна на катализатор

      petko_sp написа:
      Искам да попитам като се махне катализатора, това оказва ли някакво влияние върху работата на двигателя и дали може да карам без катализатор?
      бензин или дизелбезин се сменя с резонатор , за дизел с права тръба за повече коне
      Power Under Pressure

      Коментар


        #4
        Някои търговци слагат директно права тръба и на бензин, както установих при мен след придобиването. Така ръмжи лошо, по-добре е с резонатор.

        Коментар

        Working...
        X