Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

хвърляне на масло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    E ти с тва последното изтрепа рибоците с камъни.Значи 10 км на 120 градуса? Ако са били по Фаренхайт добре, ама ако са по Целзии, не се учудвам че нещо духа през пръчката за маслото, след като е прогоряла не забеляза ли някакви промени по охлаждането, загуба на течност ....?
    Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

    Коментар


      #17
      Опитай да изчистиш тръбите за газовете от картера - ако са запушени, е нормално да ти излиза масло през пръчката...
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #18
        от тогава си губи течност но не многоще проверя ида не е запушено нещо

        Коментар


          #19
          Ех ама рugsy, ти да не си мразиш колата За гарнитурата ясно, ама аз пак имам големи съмнения, че не е само гарнитура...

          Коментар


            #20
            еми почвам да я мразя вече ,трябва да ходя да и баят . Смятам да и сменя и главата за всеки случей.

            Коментар


              #21
              трябва да ходя да и баят
              Като се отвори и ше стане ясно.И главата ще може да се провери и замери. Успех и дано минеш с по-малко кинти!

              Коментар


                #22
                дано,глава имам нова за това няма и да я меря старата,а направо ще я слагам новата

                Коментар


                  #23
                  днес махнах 2 бутала от които 1 беше пукнато и масления сегмент го нямаше,утре другите че ме завари снегът

                  Коментар


                    #24
                    Мармалад...Провери също както ти казах за поражения по цилиндрите!! Обезателно! А какво смяташ да правиш? Нови бутала+бутални пръстени или направо от твоя в моргата двигател?

                    Коментар


                      #25
                      бях предвидил буталата и ги имам със сегментите и направо 4-те ще ги сменя,ще провера и по цилиндрите да не са надрани

                      Коментар

                      Working...
                      X