Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко полезни съвета относно Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няколко полезни съвета относно Пунто

    Здравейте колеги бих искал да ви дам няколко тънкости с които съм се сблъскал имам фиат пунто 1.1 Много ремонти съм направил.Ето сега на скоро Ако Ви спре да работи вентилатора на парното и чистачките спрат да работят не се стряскайте причината е в една реле на блока на предпазителите отзад 10 лева и проблема е отстранен.Вчера сменях ламбда-сонда сложих Бош Значи ламбдата се купува желателно от специализира сервиз на Бош задължително носете или знайте заводския номер на двигателя ще ви трябва при избор на сондата.Поставянето е лесно но не е за човек без инструменти.Първо ще имате проблем с развиване на старата може да се счупи вътре може да се откърши гайтката на колекторите след като всичко развиете резбата се минава с метчик и чак тогава се навива новата но от човек който разбира независимо че Бош имат упътване на много езици моята беше универсална.И след това се закача на компютърна диагностика автомобила да се провери дали всичко работи и системата да е приеме Изчистват се грешки и 20 лева в един гаражен сервиз и всичко спи.Не опитвайте сами може да хвърлите 180 лева в коша за боклук.Успех

    #2
    кой ти пробута универсална сонда за 160лв??? и 20лв за изчистване не грешки... добре са те обръснали!

    Коментар

    Working...
    X