Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти с различно ЕТ (37 и 43) на Брава 1.4 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти с различно ЕТ (37 и 43) на Брава 1.4 ?

    Колеги, има ли проблем, ако се сложат джанти (железни) с различен офсет на споменатата Брава? Казусът ми се породи след като търсих да взема 4 джанти втора употреба за колата на баща ми и там където харесах читави на вид, имаше само 2 с ЕТ 37, което е стандартното за този модел, а имаше и други с ЕТ 43. Иде реч за джанта 14" 5.5J . След като гумаджията , който ги продаваше ме убеждава, че няма проблем с това ЕТ, аз ги взех, но все още имам известно съмнение, да не прецакам нещо , та затова реших, макар и късно да се допитам до вас, които ги ползвате. Значи ясно ми е , че тези с ЕТ43 (видях, че са от Алфа), ще влязат с 6мм по-навътре при монтаж и къде според вас е по-добре да се сложат - отпред или отзад, ако въобще е добре да се слагат в такава комбинация джанти?

    #2
    Не само от алфа, но и на типо/темпра са с тоя офсет. Слагай ги смело - предни или задни - няма проблем да се кара и така. Само имай на предвид, че когато правиш реглаж на ходовата част, трябва да си с 4 еднакви джанти.

    Коментар


      #3
      Сложи ги отпред. А при реглажа няма да окаже влияние освен ако не го правиш с канап в домашни условия.

      Коментар

      Working...
      X