Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава 1.4 '98 - въпрос за първоначално обслужване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава 1.4 '98 - въпрос за първоначално обслужване

    здр преди 1 час дадох капарото за първата ми кола фиат брава 1.4 / 98г. та интересувам се колко горе доло ще ми излезне смяна на ремъци ролки масла всичко задалжително след закупката на колата ... има само едно нещо което не ми харесва в колата и то е че няма халогени има ли го като варянт да ги зема 2ра рака и да ги сложа. мерси предварителноЧестито за колата, но за в бъдеще избирай по-описателни заглавия на темите си.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    честито евтинко ще ти излезне - 200-250лв. И да, има вариант да си сложиш после каквото пожелаеш допълнително на колата. Вървят по 20-30лв. бройката (халогените).
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      Честито! Да си я караш безаварийно! В раздела:"Сервизи и магазини" има много предложения за части и мнения за сервизи, с цени и отстъпки.

      Коментар


        #4
        мерси за бързите отговори а 200-250 лв не са ли множко

        Коментар


          #5
          ремъци, ролки,масла, филтри и работа - колко да струва.малко са, моите ремъци и ролки са 550лв (само частите) ти си слънце в това отношение
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            Само обтягащата ролка ти е 120лв, така че готви се за много повече, едно 300лв си приготви за части.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              извинявам се че не съобразих темата ... а за частите от всеки чувам различно ще се види на място.. благодарности на всички вкл. се в темата ми!

              Коментар


                #8
                Разгледай www.axm-auto.com да се ориентираш какви цени да очакваш.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар

                Working...
                X