Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто - колектори, инжекцион?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто - колектори, инжекцион?

    Здравейте колеги. От известно време се чудя и не съм на ясно по два въпроса относно моето Пунто. (Пунто 1,2 бензин 2001год 8v 60к.с.)Понеже не ми е много важно да разбера на момента и не съм имал време, не съм попитал, но сега се сетих и реших да напиша темата. Въпросите са следните:1. С метални или с пластмасови колектори е Пунтото?И 2. Моно инжекцион ли е или е пълен инжекцион.Благодаря, лек ден!

    #2
    по (1) - отвори капака и виж де по (2) - същото като по (1) вдигаш капака и гледаш
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      Synthy написа:
      по (1) - отвори капака и виж де по (2) - същото като по (1) вдигаш капака и гледаш
      Ами ако не знае какво да гледа?

      Коментар


        #4
        60 - коня моноинжекцион (идеално за газова оредба) ... Предполагам с чогунени колектори
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Synthy написа:
          по (1) - отвори капака и виж де по (2) - същото като по (1) вдигаш капака и гледаш
          Така де...на теория уж ги поназнайвам някои работи, но нещо практиката ми убягва...та за колекторите предполагам, че са метални..така като ги гледам...но искам да съм сигурен ...а за инжекциона никога немога да го позная какъв е...там ми е тъмна Индия...

          Коментар


            #6
            Painfall написа:
            Synthy написа:
            по (1) - отвори капака и виж де по (2) - същото като по (1) вдигаш капака и гледаш
            Така де...на теория уж ги поназнайвам някои работи, но нещо практиката ми убягва...та за колекторите предполагам, че са метални..така като ги гледам...но искам да съм сигурен ...а за инжекциона никога немога да го позная какъв е...там ми е тъмна Индия...
            че кво му гадаиш ако е пълен ще имаш тръбички за горивото към секи цилиндър ... (просто толкова си запознат) ... както и да е форума е за това да се пита
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар

            Working...
            X