Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам ли катализатор ?!? (снимка) Браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам ли катализатор ?!? (снимка) Браво 1.6

    Имам ли катализатор се пита ?Чудя се дали това което души кучето е катализатор или се заблуждавам и аз нямам такова чудо..
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    #2
    определено кучето не души катализатора а и на снимката няма катализатор - явно са ти го оперирали. той се намира непосредстено след гъвкавата връзка до ламбда сондата (това с кабела)
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      charlie написа:
      определено кучето не души катализатора а и на снимката няма катализатор - явно са ти го оперирали. той се намира непосредстено след гъвкавата връзка до ламбда сондата (това с кабела)
      Ясноо..
      Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

      Коментар


        #4
        Катализатора трябва да ти е не откам кучето,а от другата страна!
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          за кучета за лов бях чувал.. ама такива дето търсят катализатори ми е ново п.с. и аз открих онзи ден, че са ми махнали катализатора... на нгово място си седи кожухът му обаче без пълнежа
          Fiat Brava TD100

          Коментар


            #6
            Няма го катализатора!

            Коментар


              #7
              spooni написа:
              за кучета за лов бях чувал.. ама такива дето търсят катализатори ми е ново п.с. и аз открих онзи ден, че са ми махнали катализатора... на нгово място си седи кожухът му обаче без пълнежа
              До сега не съм се сблъсквал с катализатори ии за това повярвах на кучето и се усъмних че имам,но уви,кучето се оказа тъпичко.. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37По темата,схванах че нямам катализатор и къде му е мястото.
              Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

              Коментар


                #8
                spooni написа:
                п.с. и аз открих онзи ден, че са ми махнали катализатора... на нгово място си седи кожухът му обаче без пълнежа
                same thing Лошото, че таман го бях спазарил и го носех на човека, пък той като се позагледа - ми той празен
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  А това зад ламбда-та какво, че немога да го разбера от снимката?
                  FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

                  Коментар


                    #10
                    marmil написа:
                    А това зад ламбда-та какво, че немога да го разбера от снимката?
                    Меката връзка, катализатора стои веднага след нея.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #11
                      Ето го катализатора за Бравото:http://photo-zona.net/images/user315...atalizator.JPG

                      Коментар

                      Working...
                      X