Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 96 г 75 к.с. не върви - заради катализатора ли е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 96 г 75 к.с. не върви - заради катализатора ли е?

    здравейте фенове на фиат. Аз карам пунто 96г 75к.с. вече 2,5години и много тромава ми се струва тази кола петрохан като качвам пълна скръб правя колона след себе си като сам наравно набира като сам надолнище летя :P и си предполагах че толкова и е душицата проверих по талон колата да не е 60 коня , но не е дават я 75 коня предишната ми кола беше вектра 1,6 75к.с. вървеше по добре като се има предвид че купето и е по голямо от на пунтото.кръсникът ми има същото пунто казах му да ми даде едно кръкче и колата му е много пъргава. искам да отбележа че свещи и въздушния филтър са сменени. тази пролет ми направи впечетление един "пърпорещ" шум идващ от колекторите които отвеждат газовете. като карам градско от време на време ми светва инжектора на таблото като я изръчкам качествено колата изгасва та вече сам се спрял на катализатора какво ще ме посъветвате колата е поне над 200000кмМодерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Колега преди и аз карах вектра 1,6 75 коня - А сега Бравото е 1,4 80 коня Вектрата вървеше по - добре според мен даже си пълнеше километража(220) без проблем а беше и на газ.... а бравока на бензин
    Ползвайте мигачи!

    "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
    Jim Morrison

    Коментар


      #3
      Моята е над 230000 и катализатора беше ок като го свалих
      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

      Коментар


        #4
        кола

        Ела на срещата в Неделя зад хотел Славия и Била да е видим не е от катализатора чак пък толкова да е спъната има нещо друго
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          ако е инжекцион провери си степ мотора,аз имах подобен проблем на моето и излезна че е от там
          punto 1.1sx

          Коментар


            #6
            sayrax написа:
            ако е инжекцион провери си степ мотора,аз имах подобен проблем на моето и излезна че е от там
            КОЛЕГА УТРЕПА КОНЯ С ЛОПАТАТА ма направо го отнесе като куцо пиле домат .... Всеки модел на пунто е инжекцион , дали бил той моно или пълен .... относно стъпковия мотор тои подава газ и реголира обороите на мотора само на празен ход ... и участва при запалването на автомобила , ако е прецакан трудно пали ... и като запали неможе да държи постоянни обороти ... Но само толкова .... а ,че няма тяга колегата не е от това ... ма се пак може да му е запушен аспуха ... кои беше писал ,че искарал плъх от там .... или неправилно смесва горивото компютара ... диагностиката ще покаже ... Успех на колегата ... Може въздушния филтър да ти е прекалено мръсен знам ли ... и да душиш мотора
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар

            Working...
            X