Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ, Tърса майстор за ауспуси....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ, Tърса майстор за ауспуси....

    Значи навсякъде хода и ми казват нечовешки суми работата която трябва да се направи е следната:Монтира се една мека връзка под картера на местото на старата,от меката връзка до задното гърне от нераждавейка една тръба и тва е цялата работа,но няма кой да ми е направи или искат нечовешки суми...Ако някой се занимава с това или знае евтин и добър майстор да казва Че обиколих половината араби и искат ни пробутат некви уж оригинални гарнета,а па тея които не са араби ми искат ужасно много за работа
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    потърси някъде по селата, където са по-гладни. не мога да ти дам точен човек, но цените са в пъти надолу по принцип
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      ЕМ КОМПЛЕКТ 33 !!! Много добри цени и съм доста доволен.

      Коментар


        #4
        pakumba84 написа:
        потърси някъде по селата, където са по-гладни. не мога да ти дам точен човек, но цените са в пъти надолу по принцип
        не че съм стиснат,ма за слагането на една мека връзка и една тръба до задното гърне ми искат за работа само от порядъка на 75-100лв Утре ще обикалям пак и белким намера нещо по прилично като цени
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар


          #5
          направих си изпускателната с-ма при едни араби за не много пари и стана добре с цела тръба до задното гърне и хубава мека връзка двойна преплетка....Сега само ми остава да хода да ми изрежат на лазер планка от нераждавейка да е сложа на бронята около ауспуха
          _______________________________________
          0885261834

          Коментар


            #6
            Selqatin написа:
            направих си изпускателната с-ма при едни араби за не много пари и стана добре с цела тръба до задното гърне и хубава мека връзка двойна преплетка....Сега само ми остава да хода да ми изрежат на лазер планка от нераждавейка да е сложа на бронята около ауспуха
            малко , ама задължително ли е на лазер? в смисъл каква е идеята.
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #7
              charlie написа:
              Selqatin написа:
              направих си изпускателната с-ма при едни араби за не много пари и стана добре с цела тръба до задното гърне и хубава мека връзка двойна преплетка....Сега само ми остава да хода да ми изрежат на лазер планка от нераждавейка да е сложа на бронята около ауспуха
              малко , ама задължително ли е на лазер? в смисъл каква е идеята.
              ми идеята е да с правилна форма,съмнявам се че със зегето ще изрега такава а и резането със лазер не е трудно
              _______________________________________
              0885261834

              Коментар


                #8
                Ей снимка,гърнето е малко селско ма немах финанси за по убаво,важно е че трабите отдолу станах добре а и звука е добър..
                Прикачени файлове
                _______________________________________
                0885261834

                Коментар


                  #9
                  Интересува ме меките връзки как се поставят?Със заварка, набиване или болтове?

                  Коментар


                    #10
                    selqtin бръмчиш ли много така че и аз планувам такава операция за моя спортинг ама ме притеснява че ще ми ГРЪМНЕ главата ... колко мм тръба сложи и има ли промяна в вървенето ?
                    Madness Motorsport
                    (\__/)
                    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                    (")_(") signature to help him gain world domination.

                    Коментар

                    Working...
                    X