Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фарове с лупи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фарове с лупи

    Как да си направя фаровете да светят синьо а не жълто на габарита и на касите.Виждал сам на много коли а не е ксенон някакви специални крушки ли има ?1п.п. нека някои който има да се каже как става и мнения от рода по добре ксенон не се занимавай ги пазете за себе си това ми е ясно.Мерсии!
    Bravo HGT 2.0 20V

    #2
    Първото и най-важно е, че това е забранен цвят, и не малко хора са имали проблем с полицията. Иначе по темата - влизаш в някой магазин за автоаксесоари, и питаш, не може да нямат сини крушки. Ако беше от София, на Илиенци има 100 %. Като го направиш, да пуснеш снимки, ще се получи мно яко.

    Коментар


      #3
      Отиваш на кооперативния със свалена крушка от няккой габарит, там направо при арменците ... имат всичко, направо като коледна елха ако искаш може те барнат
      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

      Коментар


        #4
        Значи ми трябват просто сини крушки !?Чувал съм за някакви дето са по голям волташ от 55В .Пробвал съм на старото ми Браво ефекта от синя крушка беше точно 0, но се сещам че имаше едни които по тамно сини крушки сигурно те ще светнат синьо. п.п. Тоя арменец от както ме прецака с един антифрис концентрат (синя вода) не съм стъпал там.
        Bravo HGT 2.0 20V

        Коментар


          #5
          Имаше едни Osram Cool Blue , обаче са по-скъпички... те дали светят лееко по синеещо
          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

          Коментар


            #6
            PaUnOff написа:
            Имаше едни Osram Cool Blue , обаче са по-скъпички... те дали светят лееко по синеещо
            Не ме синеят.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              PaUnOff написа:
              Имаше едни Osram Cool Blue , обаче са по-скъпички... те дали светят лееко по синеещо
              Светят точно бяло, на тях си пише 4300K, само ако се вгледаш има мноого леко синичко, а и самата крушка е с намалени часове живот. Няма смисъл от такива при положение че са по 14лв. крушката. Не се лъжи със 100 ватовите- ще изгориш рефлектора, а и буксите на крушката ще нагорят най- малкото.Та така решението е ксенон 6000K.За габарита има едни диодни по 1лв./бр. На снимката съм с водещи се бели. Виж как стоят.
              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
              Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

              Коментар


                #8
                cokata_23 написа:
                За габарита има едни диодни по 1лв./бр. На снимката съм с водещи се бели. Виж как стоят.
                И аз имах едни крушки на габарита както казваш по 1лв/бр. светеха ви баш синьо обаче куките щяха да ме изгърбях, но се разминах с предупреждение и ги махнах
                Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                Коментар

                Working...
                X