Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с датчика за горивото на Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с датчика за горивото на Браво?

    Колеги имам следния проблем. От няколко дни насам стрелката за горивото направо почна да се побърква, подскача надолу нагоре и това става най-вече като мина през някои от дупките на прекрастните софийски пътища и то не някаква брутална дупка дори малка да е и започва нагоре надолу... какво да правя?

    #2
    Същия проблем имам и аз играта ми играе нон стоп при най- малкия наклон амплитудата е около чертичка и половина...също когато я запаля ми показва пак повече доакто не загрее колата...
    Ползвайте мигачи!

    "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
    Jim Morrison

    Коментар


      #3
      Тука пише някакви неща, ама са на английски.http://download.fiat-bg.org/Books/Br...tempdial_2.pdf

      Коментар


        #4
        Оги, мерси за файла изглежда полезен, но аз лично май ще преживея танците на стрелката пред това да свалям цялото табло до колкото рабизрам висчко това се прави за да почисти гнездото и крачетата на конектора на стрелката или не знам и аз как да се изразя.... Цялото сваляне на таблото май ми е много сложно на мен...
        Ползвайте мигачи!

        "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
        Jim Morrison

        Коментар


          #5
          batabit написа:
          Оги, мерси за файла изглежда полезен, но аз лично май ще преживея танците на стрелката пред това да свалям цялото табло до колкото рабизрам висчко това се прави за да почисти гнездото и крачетата на конектора на стрелката или не знам и аз как да се изразя.... Цялото сваляне на таблото май ми е много сложно на мен...
          Доста е лесно колега Не се притеснявай ами го оправи, да не хартисаш някъде без гориво заради стрелката )

          Коментар


            #6
            Мини на някоя среща на форума, носи тежък чук, кози крак, и ще видиш колко лесно ще ти сваля таблото. Айде, захващай се, фасулска работа !

            Коментар


              #7
              Лесно ви е на вас ама аз съм с три леви крака и една лява ръка Сигурно ще се напъна тая събота и неделя че както обичам карам на резерва я някой който разбира повече англииски от мен да каже само се сваля и се почистват крачетата ли
              Ползвайте мигачи!

              "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
              Jim Morrison

              Коментар

              Working...
              X