Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за заден капак на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за заден капак на Браво

    Колеги, интересува ме има ли някакви разлики в механизмите на на задния капак при различните разновидности на Браво-то? Питам, защото вчер усъмнах със счупено стъкло и за ново ми искат най-малко 130 кинта (китайско), прецених, че по-евтино и по-лесно ще е да си сменя направо цялата врата.... та моята кола е ГТ, мога ли да слагам и от други бравота, щото ще стане сложно да търся специално капак от Браво ГТ - тъмно син металик .....
    фиата си е фиат

    #2
    колега, нямаш ли каско?.Ако имаш не е проблем да си оправиш стъклото и да ти платят разходите.

    Коментар


      #3
      Разликата се състои в това дали има контактни пластини между петата врата и купето, които се намират в ляво от ключалката, или пък тези кабели минават горе при маркуча за водата. Също така - самата ключалка е различна, защото при врата без контактни пластини, ключето което изгася плафона е в ключалката, а при врата със контактни пластини - ключето се намира между самите пластини. Провери каква точно е твоята врата, и търси същата. Това е разликата.

      Коментар


        #4
        curko написа:
        колега, нямаш ли каско?.Ако имаш не е проблем да си оправиш стъклото и да ти платят разходите.
        колата не е в състояние за каско предния капак е различен цвят, за това каквото се повреди ми бие по джоба та ще стане ли какъв то и да е заден капак от браво ?
        фиата си е фиат

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Разликата се състои в това дали има контактни пластини между петата врата и купето, които се намират в ляво от ключалката, или пък тези кабели минават горе при маркуча за водата. Също така - самата ключалка е различна, защото при врата без контактни пластини, ключето което изгася плафона е в ключалката, а при врата със контактни пластини - ключето се намира между самите пластини. Провери каква точно е твоята врата, и търси същата. Това е разликата.
          моята е с контактни пластини, това означава ли, че всяка врата с контактни пластини ща пасне на моя бравок?
          фиата си е фиат

          Коментар


            #6
            аз съм с 1,6 и имам контактни палстини.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Колега, задното стъкло на Bravo GT има дупки за захващане на спойлерчето, ако новата врата не е от GT не знам как ще го захванеш.
              Fiat Bravo 1.8 GT, 1996 г.

              Коментар


                #8
                krasi_tt написа:
                Колега, задното стъкло на Bravo GT има дупки за захващане на спойлерчето, ако новата врата не е от GT не знам как ще го захванеш.
                колега, аз не искам само стъклото да сменям, а цялата врата, щот разбрах, че стъклото много трудно се сменя
                фиата си е фиат

                Коментар


                  #9
                  мойто браво 1.6 е с контактни пластини, предполагам всички 1.6 са

                  Коментар

                  Working...
                  X