Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

облегалки глави задна седалка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    облегалки глави задна седалка

    Взех си ги и се чудя как да ги сложа, че мойта е без.Колата е брава.Ако някой е слагал да свирка.Мерси

    #2
    И къде смяташ да ги вкараш при условие че твоите не са пригодени за под главници?
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      и аз това се чудя.най много да пр..ба седалката.

      Коментар


        #4
        На самата облегалка ако нямаш нужните гнезда не смятам че ще можеш да си сложиш под главниците.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          ако някой може да ми продаде гнездата ще се радвам.седалката от която ги взех беше смазана до неузнаваемост и нямаше как да ги извадя

          Коментар


            #6
            И аз съм си го мислел това, но ... невиждам как може да стане без да се смени салона, а и като се замисля то сега нищо невиждам назад с тая вирната задница пък представям си с тея подглавници - съвсем, ще трябва само на странични. Колега все пак ако намериш решение напиши тук как става
            Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
            Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

            Коментар


              #7
              Колега взел ли си ги или си ги купил понеже ако си дал едни 10 лв за тях си за бой Моя съвет е има достатъчно колеги като мен, който с удоволствие биха ти продали задната част на седалката и то на прилична цена понеже не се търси особенно. Виж в района ама не виждам смисъл много от тази "екстра" . П.С. Ако сменяш облегалката много повтарям много внимавай като отвиваш двата крайни болта понеже тамън като си кажеш, че е тръгнало да излиза и болта се усуква и заклинва Аз накрая рязах с флекса.Поздрави и успех с начианието.
              Fiat punto 1,1
              Fiat bravo 1,6 16v
              Fiat bravo 2,0 20v
              Honda civic 1,5
              BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

              Коментар


                #8
                Идеално си се вижда svetli4a, дори не ги забелязвам. Е, освен ако не си като Дани Де Вито де ...Виж ги, така стоят, не са вдигнати.Вдигат се, когато има нужда. Амо то тогава и глави има отзад, така че ... преченето не е от подглавниците.Удобно е, поне така са ми казвали тези, които се возят отзад.На мен проблема ми е почти смешен.Че няма стандартни бели калъфки за тях, съвсем различна форма са, ползвам принципно такива на предните седалки, а за отзад явно ще се наложи шивачка да ми ушие два комплекта.
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар


                  #9
                  Malone написа:
                  Идеално си се вижда svetli4a, дори не ги забелязвам. Е, освен ако не си като Дани Де Вито де ...Виж ги, така стоят, не са вдигнати.Вдигат се, когато има нужда. Амо то тогава и глави има отзад, така че ... преченето не е от подглавниците.Удобно е, поне така са ми казвали тези, които се возят отзад.На мен проблема ми е почти смешен.Че няма стандартни бели калъфки за тях, съвсем различна форма са, ползвам принципно такива на предните седалки, а за отзад явно ще се наложи шивачка да ми ушие два комплекта.
                  Аз, че не съм от най-стройните не съм - но като сравня с други коли които съм карал ,brava-та ми е малко зор на зад. А относно снимката - странно, стоят доста прибрани, даже не ги забелязвам. Виждал съм такива само на снимка и то от вътре и си представях, че ще стърчат бая повече :D. Както и да е, пак казвам ако колегата намери решение да ги лепне - нека сподели и тук
                  Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                  Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                  Коментар


                    #10
                    ще ги мъча някяк но другата седмица.

                    Коментар

                    Working...
                    X