Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Температурата на Fiat Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Температурата на Fiat Punto

    Наскоро станах собственик на Fiat Punto 1,1 55к.с. - 97г. и въпросите почнаха. Много ми е странно че на таблото не показва никъде каква е температурата, само знака за температура и това е. Даже когато давам на контакт нищо не светва, незнам дали нещо ще светне ако вдигне нормална температура или направо ще светне червено и да си знам-за нова гарнитура си! Нещо да ми кажете по въпроса? Мерси предварително

    #2
    Здравей колега Аз имам същото пунто като твоето и се дразних много ,че нямам обортомер и температурен датчик. Как реших проблема? Ми купих от по-горен модел със тези утреди , монтирах го и бях да ми го свържат и сега всичко е окей Ако имаш въпроси или ако искаш снимки пиши А пък ако ти светне лампата за температурата (то е реле) значи колата е прегряла :D
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    Коментар


      #3
      Мерси за бързия отговор, за момента ще го карам така - ако светне, отбивам и чакам пък по натам ще мисля за твоята алтернатива.

      Коментар


        #4
        Spatiqta написа:
        Мерси за бързия отговор, за момента ще го карам така - ако светне, отбивам и чакам пък по натам ще мисля за твоята алтернатива.
        Ако светне е касно .... гледаи да си сложиш или ново табло или допълнителен уред... А и ако ти пече слънце в таблото или срещу тебе нищо се вижда,моятя така се прееба и после непитаи... двигател инвалид , спука гарнитура , сега гори и масло и то страшно много , като казвам гори не го гори ми го хвърля .... ама няма смисал.След като ти прегре двигателя едно отваряне е 300 лева ... и безсмислено направо си копуваш нов двигател за 300 лева и продаваш стария за старо желязо... Тъи ,че хич не се осланяи на тъпата лампа...
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Аз на предишното си Пунто му бях сложил допълнително уред от Лада 1500/кръгъл/ и смених температурния датчик с такъв от Лада пак и реших проблема.Остава единствено да се подбере подходящо място за уреда.
          PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
          Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

          Коментар


            #6
            Задействам се по въпроса леко по леко

            Коментар


              #7
              kostov написа:
              Аз на предишното си Пунто му бях сложил допълнително уред от Лада 1500/кръгъл/ и смених температурния датчик с такъв от Лада пак и реших проблема.Остава единствено да се подбере подходящо място за уреда.
              и аз съм така ма касно вече двигателя ми е Ял "к*ра".Не е какъвто беше.
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар

              Working...
              X