Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМОЩ!!!!Изгасна и не иска да пали и да върви!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОМОЩ!!!!Изгасна и не иска да пали и да върви!

    Моля помогнете.Днес на излизане от едно кръстовище минавам на втора и колата изгасна.След неколкократно опитване да запали,така и не стана.Чува се само едно бъзгане при завъртане на контактния ключ.Бензиновата помпа си работи,пробвах на 5 скорост на бутане,но ангренажния ремък и разпределителните валове не въртят,а само пистовите ремъци.Дайте съвет от какво може да бъде.Утре ще е карам на майстор.Колата е Брава 1.6 Yellow_Flash_Colorz_PDT_13

    #2
    Re: ПОМОЩ!!!!Изгасна и не иска да пали и да върви!

    Манияка написа:
    Моля помогнете.Днес на излизане от едно кръстовище минавам на втора и колата изгасна.След неколкократно опитване да запали,така и не стана.Чува се само едно бъзгане при завъртане на контактния ключ.Бензиновата помпа си работи,пробвах на 5 скорост на бутане,но ангренажния ремък и разпределителните валове не въртят,а само пистовите ремъци.Дайте съвет от какво може да бъде.Утре ще е карам на майстор.Колата е Брава 1.6 Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
    E ] Е що на 5 скорост Аз знам ,че винаги се пали на 2ра , не че неможе и на 3та както правя повечето пъти понеже е по плавно ама има шанс и дане запали. Ми не са знаи от какво ти е болна количката някде да ти свети CODE или да изписва някакъв ключ ?Най добре на диагностика отиди , моментално ще се покаже къде е порблема.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Като гледам с това НЕ въртене на разпределителните валове си скъсал ремък.

      Коментар


        #4
        Май си скъсал ремък приятелию, не пробвай нищо повече ходи в сервиз
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар


          #5
          Re: ПОМОЩ!!!!Изгасна и не иска да пали и да върви!

          Fiat_Punto11 написа:
          Манияка написа:
          Моля помогнете.Днес на излизане от едно кръстовище минавам на втора и колата изгасна.След неколкократно опитване да запали,така и не стана.Чува се само едно бъзгане при завъртане на контактния ключ.Бензиновата помпа си работи,пробвах на 5 скорост на бутане,но ангренажния ремък и разпределителните валове не въртят,а само пистовите ремъци.Дайте съвет от какво може да бъде.Утре ще е карам на майстор.Колата е Брава 1.6 Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
          E ] Е що на 5 скорост Аз знам ,че винаги се пали на 2ра , не че неможе и на 3та както правя повечето пъти понеже е по плавно ама има шанс и дане запали. Ми не са знаи от какво ти е болна количката някде да ти свети CODE или да изписва някакъв ключ ?Най добре на диагностика отиди , моментално ще се покаже къде е порблема.
          колега чети какво е написал колегата и на мен ми мириши на скъсан ангренажен ремък

          Коментар


            #6
            Ремък,ремък.....помоли някой да те изтегли до сервиз и се моли да не е станало всичко на компот....успех
            Fiat Tipo 1.4 91 AGT cat.
            Fiat Marea 1.6 16v 99

            Коментар


              #7
              И пиши какво е станало после, колега.

              Коментар


                #8
                щом е скъсала ремък има ударени клапани.при тази кола няма пропуск поне 8бр
                тел.0897943620

                Коментар


                  #9
                  Най-интересното е, че никой когато колата му изгасне в движение не проверява какво става отпред, а се мъчи да запали 100 пъти, преди да установи какви поразии са станали.

                  Коментар


                    #10
                    Приятелю да знаеш че май май си скъсал ангренажен ремък.Щом и в движение е станало.Да не те плаша ама ако сам прав проблема ти е доста голям от финансова гледна точка.Успехи

                    Коментар

                    Working...
                    X