Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тропане в предната част на автомобила - PUNTO 1.9JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тропане в предната част на автомобила - PUNTO 1.9JTD

    Колеги, днес забелязах доста неприятно препукване в лявата част на колата при подаване и отпускане на газ. Същото се чува и при палене и гасене на колата. Десния тампон принципно ми е за смяна, този до казанчето на антифриза, но все си мисля че може да е този на кутията под акумулатора. Някой ако се е сблъсквал с този проблем да сподели

    #2
    Чул си чукане, знаеш че имаш тампони за смяна, каква всъщност е идеята на темата ти ? Ако очакваш още някой да каже "Имаш тампон за смяна", ето ме - имаш тампон за смяна.

    Коментар


      #3
      Като е заклатя на място се чува чукането, явно са тампоните на стаб. щангата.Утрe ще е видя на канала

      Коментар


        #4
        имах подобен проблем самоче се чува6е като трагвам и като спирам по рчзко и се оказа тампон на двигателя отдолу посредата и като е клати6 на мчсто се чува чукането

        Коментар


          #5
          sugarev написа:
          имах подобен проблем самоче се чува6е като трагвам и като спирам по рчзко.....
          Същата работа Утре ще споделя резултатите.

          Коментар


            #6
            Тампони на радиатора и кулера Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 В долния край са добре ама горе играят в тампона, при подаване на газ и при лашкането мърдат и се чува, също се чуват и по неравности.Днес криво ляво ги укрепих, утре ще ходя да поръчам всичките тампони

            Коментар

            Working...
            X