Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде е филтърът за въздуха на Пунто ГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде е филтърът за въздуха на Пунто ГТ

    Здравейте,колеги!Не бях карал колата си доста време(два-три месеца) и сега започнаха да ми се потят стъклата Първоначално си помислих......парното издаде багажа..........,но забелязах,че ако бачка повече време стъклата исъхват.Също и антифриза не намалява,което ме навежда на мисълта,че проб не е там!Отидох до един приятел,който има магазин за авто части и като проверихме в компа излезе,че имам филтър за въздуха в купето.Някой може ли да каже къде се намира тоя филтър да не разглабям цялата кола Благодаря предварително!п.п.забравих-колата е Пунто ГТ 1998г с климатик(ако има значение) Модерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    колега не съм сигурен но дали не е под пасажерската чистачка?на бравото и не само е там
    1.6 16v Abarth

    Коментар


      #3
      Ами вариантите не са много. Или е под чистачките, или е около жапката. Напълно възможоно е да изпотяването да е от запушен от боклуци филтър.
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #4
        Под жапката видях само моторчето на парното.И аз си мисля,че ще е под дясната чистачка!Утре времето го дават хубаво и ще я разхвърлям и ще направя снимки!

        Коментар


          #5
          Вчера махнах кората под чистачките и намерих само компютара на колата там Май ще се окаже че е парното Все пак някой знае дали изобщо колата има филтър за въздуха в купето да сподели!!!!!Благодаря предварително и весели празници на всички!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Коментар


            #6
            valyotuning написа:
            Вчера махнах кората под чистачките и намерих само компютара на колата там Май ще се окаже че е парното Все пак някой знае дали изобщо колата има филтър за въздуха в купето да сподели!!!!!Благодаря предварително и весели празници на всички!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Ще имаш филтър ако имаш климатик, ако ли не нямаш филтър.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Колата е с климатик,но забравих да спомена Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Е съвсем друг е въпроса дали бачка Yellow_Flash_Colorz_PDT_05Сега сериозно-дано някой който е разглабял такъв звяр да сподели преди да съм разглобил цялата кола и да сменям радиаторчето на парното без да се налага!!!!!!!!!!!!

              Коментар

              Working...
              X