Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 2.0 20V изчезнаха ми чистачките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 2.0 20V изчезнаха ми чистачките

    вчера както пуснах чистачките,чистиха малко и блокираха и до там,в това време ми се е*а мамата без чистачки Дайте акъл какво може да е станало,нито задната работи,нито пръскалките нито нищо
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Нещо бушонче?Или да се преебало самото лостче
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      Въпрос: Как се вадят раменете ? Развих болтовете, но раменете здраво си стоят (punto ’94)

      Коментар


        #4
        Смених едно бушонче 20А беше думнало и тръгна задната чистачка и пръскалките,но предните чистачки не искат,като им помогна с ръка тръгват много мъчно и има нещо като леко притракване се чува
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Това го имаше при мен на Бравата,обаче със задната чистачка.Разглобих я и я почистих и смазах,после си бачкаше екстра.
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар


            #6
            Grisha написа:
            Смених едно бушонче 20А беше думнало и тръгна задната чистачка и пръскалките,но предните чистачки не искат,като им помогна с ръка тръгват много мъчно и има нещо като леко притракване се чува
            пробвай със смазване...мъчели са се,видяло е зор нещо и бушона е гръмнал предполагам. Ако не стане с мазане търси проблема в самото моторче
            ex.Мареа ТД100

            Коментар

            Working...
            X