Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за задна щора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ако те хванат с предни тъмни стъкла няма значение колко процента глобата е 20лв с фиш! И гледай да не минават с номера, че нямат фишове
    Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

    Коментар


      #17
      Даже говорят за спиране от движение на автомобила, но вече двама приятели ги хващат така и се разминават само с предупреждения.
      Виж бейби не сме глупаци,
      ние сме отбор от здравеняци.
      Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
      така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
      http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

      Коментар


        #18
        Те нека си говорят мен са ме спирали 3 пъти от движение точно такива разни много разбиращи полицаи. В закона ясно е написано за какво могат да те спрат от движение. Първия път началника на КАТ лично ми върна талона на колата втория път осъдих началник на РПУ и си взех талона точно за черните стъкла и третия път се наложи да отида с решението на делото при друг началник и да си спестим ново дело си взех талона. Ако някой ми покаже в закона къде точно пише че спират колата евала на него
        Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

        Коментар


          #19
          От правилника за прилагане на ЗДП Чл. 13. Забранено е поставянето на пердета на стъклата на предните врати и на задното стъкло. Допуска се поставяне на пердета на стъклата на задните врати само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #20
            pakumba написа:
            От правилника за прилагане на ЗДП Чл. 13. Забранено е поставянето на пердета на стъклата на предните врати и на задното стъкло. Допуска се поставяне на пердета на стъклата на задните врати само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.
            както и това ЗДвП 2009г. Чл. 105. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Забранява се ограничаване на видимостта през челното стъкло и през страничните стъкла на автомобила, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им. (2) Ограничаване на видимостта през стъклата на задните врати на леките автомобили, както и намаляване на прозрачността им, се допуска само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила. Са задълженията на водача и изисквания към пътните превозни средства. За нарушаването на тези изисквания и задължения водача носи административнонаказателна отговорност (глоба).
            Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

            Коментар


              #21
              нямам против, но тук говорим за ЗАДНОТО СТЪКЛО и никъде не пише нищо за изключение при наличие на странични огледала или каквото и да е изключение за задния джам.
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #22
                Колега и аз имам фолио на задния джам, спирали са ме и са ми правили забележка само за това, че не съм си лепнал знака, че карам на газ (аз съм го лепнал от вътрешната страна и не се вижда от фолиото), така, че няма проблем със задното стъкло
                punto HGT

                Коментар


                  #23
                  Един приятел вече направи година с фолиото за 15лв и незнам какви студиа мудиа, но това са ЛУДИ пари за фолио. Защо не сте си ги опушили незнам....
                  Танцувай с любов!
                  Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

                  Коментар


                    #24
                    kazan написа:
                    Минал си тъничко Аз се бръкнах 80 задно, 60 задни странични, 80 предни = 240лв.
                    По принцип трябваше да е 100-120 лв. но това са подробности и много пазарлъци
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #25
                      Първо исакх аз сам да си го правя .. но от представителството на Лумар в София ми обявиха една интересна цена за квадратен метър ... и като се заислих колко ще ми трябва и ако сгреша какво става .. реших, че по изгодно ще ми е да ми го направят както трябва Цифрата е с малко надценнка в сервиза, от цената която ми обявиха от фирмата. За мен това е по изгодния вариянт.
                      Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                      Коментар


                        #26
                        pakumba написа:
                        От правилника за прилагане на ЗДП Чл. 13. Забранено е поставянето на пердета на стъклата на предните врати и на задното стъкло. Допуска се поставяне на пердета на стъклата на задните врати само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.
                        Колега незнам как това може да е вярно поради причината че има много коли на които има фабрично поставено.За другото дали е по - добре затъмняване или оргинално перде аз съм за второто понеже можеш да го сваляш и махаш по всяко време докато с потъмнявана по друг начин не е така. Иначе с фолио найстина става много готино.Аз най - вероятно ще сложа щората от дедрата. Искаше ми се да си намеря от мареа но явно няма да стане.поздрави
                        Fiat Ritmo 1.1 1985g. 44kw, Lancia Thema 2.0 i.e 1986g 85kw, Lancia Dedra 1.8 i.e 1992g. 77kw, Fiat Marea 1.8 16v 1997g. 83kw, Alfa Romeo 1.8t.s. 1999g 144ks, Lancia Lynda 1.9jtd 2004g. 115++is, Lancia Phedra 2.2 hdi 2002g 128ks,Fiat Freemont 2.0 multijet2 2014g 140ks

                        Коментар

                        Working...
                        X