Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Халогени на Пунто МК1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Халогени на Пунто МК1

    Първо да попитам различават ли се крушките на халогените и на фаровете. Има значение нали? И второ: Как мога да си сменя крушките на халогените... Просто сикам да сложа белички а пък нямам канал ?! Има ли друг начин или да ходя пак при майсторите?Благодаря предварително! :P
    Танцувай с любов!
    Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

    #2
    Re: Халогени на Пунто МК1

    oTBpaTuTko написа:
    Първо да попитам различават ли се крушките на халогените и на фаровете. Има значение нали? И второ: Как мога да си сменя крушките на халогените... Просто сикам да сложа белички а пък нямам канал ?! Има ли друг начин или да ходя пак при майсторите?Благодаря предварително! :P
    крушките са "Н-3"(хаш три) сменят се лесно имаш капачета на подкалниците, завиваш на някоя си посока (например на ляво, развиваш капачето на подкалника на дясната гума със отверка и действаш) и после обратното.... ако искаш бяла светлина си вземи чисто сини крушки не от тия дето са на половина сини. несе хващай на надписите по кутийките че светят бяло. крушката трябва да е изцяло синя!

    Коментар


      #3
      Е че аз на фаровете си съм с H-3 изцяло синьо крушки. Значи да са еднакви като на фаровете ?!
      Танцувай с любов!
      Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

      Коментар


        #4
        фарове

        при мен всичи крушки са Н1 на къси ,дълги и халогени
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Мен за къси и дълги ми е една крушка ( H3 ). Както и да е не това ме интересува ---> За Punto халогените каква трябва да е H1 или H3 ?
          Танцувай с любов!
          Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

          Коментар


            #6
            Мен за къси и дълги ми е една крушка ( H3 ). Както и да е не това ме интересува ---> За Punto халогените каква трябва да е H1 или H3 ?
            Танцувай с любов!
            Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

            Коментар


              #7
              Колега погледни тук http://am_application.osram.info/publish/index_en.html
              FIAT PUNTO 1,7TD ELX

              Коментар


                #8
                Колеги типа крушки при пунто мк1 е зависимост дали фара е едно или двусекционен, на двусекционните(мод ЕЛХ) е Н1
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар


                  #9
                  Ама не крушки за фарове еми за халогените на бронята ?! Как може да са двусекционни ?!? o.O
                  Танцувай с любов!
                  Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

                  Коментар


                    #10
                    Добре надъхахте ме определено!!! Ще можете ли да ме насочите към разпространител на тази марка OSRAM във Варна!!
                    Танцувай с любов!
                    Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

                    Коментар


                      #11
                      абе колега на халогените са Н-3 а на фаровете си със Н-4. когато си със двусекционни фарове крушките тогава са Н-1.няма как да поставиш нафаровете други крушку. досега несъм видял пунто със Н-3 на фаровете(дане кажа че няма кола която е със Н-3 крушки за фаровете) Н-3 се поставя предимно на халогените. погледни линка който е дал колегата и ще се обедиш във това.Поздрави!

                      Коментар


                        #12
                        H4 съм. Моя грешка, извинявай колега излгеждаш ми ядосан, по-спокойно. Не разбирам просто се мъча да си понаправя колицата
                        Танцувай с любов!
                        Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

                        Коментар


                          #13
                          Крушката на халогена ти е Н-3 с кабелче. Смяната става, като се свали гумата и след това се развият няколко винчета на подкалиника и оттам вече има достъп до халогена. Развива се гривната на самия халоген там вече е крушката и се сменя. Не е нужно нито канал ,нито да се сваля бронята или халогена, още по-малко може да се бръкне под бронята. Това е при Пунто.
                          Фиат Пунто 1,2 HSD

                          Коментар


                            #14
                            попринцип смяната на крушката става и по моя начин. но ако ти се сваля гума действай несъм нервен колега. хем питате хем ви отговарят ама неви овира главата

                            Коментар


                              #15
                              Е много ясно. Аз ги видях тези неща и ти благодаря Jack Daniels... отначало хич не те разбрах за гумите ляво дясно, но като го видях си го рпедставих веднага и няма смисъл да се сваля цяалта гума, аз съм гъвкав и колата малка Чакам все удобен момент, а той скоро няма да дойде с тез снегове, ледове и т.н. И дано да е от крушката, че ако е от кабелаците незнам какво ще правя
                              Танцувай с любов!
                              Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

                              Коментар

                              Working...
                              X