Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

суединител пунто мк2 спортинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    суединител пунто мк2 спортинг

    здравеите колеги значи искам да разбера нали саединитела на пунто мк2 не е са жило ми сас помпа можете ли да ми кажете тази помпа сас кво го избутва няква течност ли има (спирачна,масло,Др,) или е сас вздух защото се смнявам че може да не ми отделя хубаво да нее нещо отичло семеринг на самата помпа ау

    #2
    Re: суединител пунто мк2 спортинг

    sugarev написа:
    здравеите колеги значи искам да разбера нали саединитела на пунто мк2 не е са жило ми сас помпа можете ли да ми кажете тази помпа сас кво го избутва няква течност ли има (спирачна,масло,Др,) или е сас вздух защото се смнявам че може да не ми отделя хубаво да нее нещо отичло семеринг на самата помпа ау
    Едвали е помпа , още Мк-1 са жила .... м инезнам нека по компетените колеги да дадат отговор какво да го правиш , ако искаш го натегни ако има възможност още ... (На Мк-1 се намира под акумулатора дето са вика закачено е за едно лостче дето излиза от скоростната кутия)
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Грешен отговор мк2 е долна помпа и цилиндър на съединител и се конролират от серво помпата
      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

      Коментар


        #4
        серво помпа ли мк2 не е ли сас електрическо серво+ елетерически усилвател на вола

        Коментар


          #5
          сервото на спирачките и за съединителя
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            съединителя няма серво има си само една тъпа помпа на педала и цилиндър на на ск. кутия. захранва се от казанчето за спирачна течност на спирачките.

            Коментар


              #7
              е това е точния отговор
              Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

              Коментар


                #8
                а разваля ли се лесно как мога да разбера дали е от нея не сам сигурен че имам достатачно спирачна течност

                Коментар


                  #9
                  Какви мизерии ти прави .Да се види какво е може и помпата може и цилиндъра а може и да си плаче за смяна съединителя.
                  Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                  Коментар


                    #10
                    не е за смяна ми по някои пат трудно ми се вклучват скоростите и ся схе сменя маслото и след това ако не се оправи ше видя саединителя

                    Коментар


                      #11
                      sugarev написа:
                      не е за смяна ми по някои пат трудно ми се вклучват скоростите и ся схе сменя маслото и след това ако не се оправи ше видя саединителя
                      първо долей спирачна течност после обезвъздуши цилиндърчето.ако задна влиза трудно след цялата тая операция значи си за съединител. погледни хода на цилиндъра.

                      Коментар


                        #12
                        цилиндарчето на саединителя ли то от каде се обезваздушава или нещо там при спиорачките ми тя задна попринцип ми влиза трудно по някои пат

                        Коментар


                          #13
                          sugarev написа:
                          цилиндарчето на саединителя ли то от каде се обезваздушава или нещо там при спиорачките ми тя задна попринцип ми влиза трудно по някои пат
                          на самия цилиндър си има болченце за обезвъздушаване.

                          Коментар

                          Working...
                          X