Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дилема за километраж на пунто 1.1 55, 1996г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дилема за километраж на пунто 1.1 55, 1996г.

    Здравейте колеги имам един въпрос относно километража на Пунто 1.1, 55, 1996г., предлагат ми такова но ме притесняват следните въпроси макар че далго се рових из форума, а те са: мога ли да сложа километраж с оборотомер, че на това няма и дали монтажа се състои само в свързване на букси или има някаква особеност друга?; другия въпрос е от всяко друго пунто с оборотомер ли става или само от определени модификаций?; и третия въпрос е не знам това което ми предлагат е с датчик за температура, но в нета маи виждах и такива с без, ако няма такъв и аз си взема километраж като този който споменах и на него има пак ли не е проблем и само със свързване на букси ли се решава проблема нещо друго има ли за монтаж за да ми работят оборотомер и датчик за температура? Това са въпросите ми, като предварително се извинявам за новата тема, ще съм искрено благодарен на всеки който ми даде някаква компетентна информация! Благодаря предварително!
    Alfa Romeo 146 1.4 T.S. 16v

    #2
    какво става колеги няма ли кои да се отзове на въпросите
    Alfa Romeo 146 1.4 T.S. 16v

    Коментар


      #3
      me4ogt написа:
      какво става колеги няма ли кои да се отзове на въпросите
      Mоето е такова ... ми то сичко си е прекарано , само се сменя датчика завит на блока на температурата , а оборотомера може да тръгне още при закачането , ако не трагне се пуска един допълнителен кабел до ECU то... Ново табло 40 лева вървяло според съформуците ми тук.( не че съм си сменил моито) И не всяко табло става поради факта ,че поновите модели Километража е електрически , ана по старите като моето и твоето е с ЖИЛО. Като гледам не е голяма философия а и някои хора вече са го направили.(оценявам го понеже таблото с оборотомер има стрелка за темепературата и което ако го имах аз щеше ми спаси колата и нямаше да мина през хиляди други глупости ... та сега да мисля и за нов мотор...
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        Благодаря за компетентния отговор колега, сериозно ми помогна!
        Alfa Romeo 146 1.4 T.S. 16v

        Коментар

        Working...
        X