Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с първото палене Пунто МПИ 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с първото палене Пунто МПИ 1.6

    Проблема ми е в това че на първо палене,като дам на контакт не се чува бензиновата помпа !! След като завърти и разбира се неуспешен опит,на втория път всичко е ОК!! Давам на контакт,бензинова се си чува, върти и пали !! Още съм новобранец в тая сфера и за това ще съм МНОГО благодарен ако помогнете !!

    #2
    И само се чува цък нали и все едно нямаш акомулатор. При мен ми се случва подобно нещо... завъртам и при момента на завъртането все едно ми спира тока и не става нищо Да те питам до къде имаш бензин? Всеки път ли ти го прави този номер?
    Танцувай с любов!
    Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

    Коментар


      #3
      oTBpaTuTko написа:
      И само се чува цък нали и все едно нямаш акомулатор. При мен ми се случва подобно нещо... завъртам и при момента на завъртането все едно ми спира тока и не става нищо Да те питам до къде имаш бензин? Всеки път ли ти го прави този номер?
      По принцип карам на газ обаче бензина гледам да е около 10л.И не се чува ’’цък’’!Значи първия път като паля само си върти,от втория път пали обаче като дам на контакт се чува бензиновата как прави бззззз или нешо такова за 2 сек.

      Коментар

      Working...
      X