Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прекалено много бензин на празни обороти - типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прекалено много бензин на празни обороти - типо

    Здравейте. От известно време на сам забелязвам, че когато съм на бензин (иначе карам на газ) колата неработи правилно на празни обороти. Винаги паля на бензин и после минавам на газ. Паля от раз, но после започва много да пуши и да мирише на бензин. Стрелката за разхода на гориво отива в дясно и колата започва да се дави и гасне. В сервиза ми казаха, че било нещо по настройките, но било сложно и трябвало да си поиграят известно време, за да отсранят проблема..... Някой има ли представа за какво става въпрос?
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    #2
    Вероятно имат напредвид регулиране на налягането на горивото.

    Коментар


      #3
      Re: Подава много бензин - типо

      Nikcho написа:
      Здравейте. От известно време на сам забелязвам, че когато съм на бензин (иначе карам на газ) колата неработи правилно на празни обороти. Винаги паля на бензин и после минавам на газ. Паля от раз, но после започва много да пуши и да мирише на бензин. Стрелката за разхода на гориво отива в дясно и колата започва да се дави и гасне. В сервиза ми казаха, че било нещо по настройките, но било сложно и трябвало да си поиграят известно време, за да отсранят проблема..... Някой има ли представа за какво става въпрос?
      Нещо се размина със сервиза, който трябваше да го правят това. Някой може ли да ми обясни от къде ми идва проблема и какво е решенито му?
      ///// написа:
      Вероятно имат напредвид регулиране на налягането на горивото.
      Какво е това регулиране и откъде се прави???
      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

      Коментар

      Working...
      X