Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с жилото на съединителя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с жилото на съединителя

    Проблема е следния купил съм чисто ново жило (30лв.)и майстора м иказа,че не струвало и че няма смисъл да го слага и ми каза да си зема оригинално от 120лв. за да нямам проблеми,та искам да попитам дали някой изобщо си го купува това оригинално жило от 120лв. или всички си взимат от 30лв. и нямат проблем.
    Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

    #2
    То това от 120лв. колко е оригинално, никой не знае. Преди две години в Италсервиз ми смениха мойто с някакво от 80лв. и досега няма проблем. Успех с начинанието
    FIAT Marea ex
    FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

    Коментар


      #3
      Аз съм с жило около 25лв беше RICAMBIFLEX - 3-та година го карам вече, няма проблем.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        колега, какъв самолет караш?то и аз съм с некво евтино жило. Трето. Това дето купих колата с него даде фира, после сложих още едно и то си замина, и реших, че ще е по-добре да сменя съединителя, отколкото да сложа 20 жила. Та дали ще е от 25 или от 125 пак ще се скъса, ако съединителя е заминал.Междудругото може и сам да си го сложиш ако ти се занимава. Може би мастора го е срам да ти вземе 30 лв за смяна на жило дето е 20 лв, та затова иска да ти пробута това от 120, може би, щото то се слага по-трудно, повече усилия и някак по е оправдано смяната да струва 30 лв, нищо че е за половин един час макс.А, и е хубаво да се понамаже с гресчица преди да се монтира жилото. Има едни дезодоранти с течна грес за по 10 лв, много ефективни специално за такива клизми и за други работи де.За сведение един съединител е 200-250 лв, а ти за едно жило ако дадеш 120, не знам...
        Brava 1.6 EL, '98
        182A4

        Коментар


          #5
          ами незнам за съединителя до сега не съм имал проблем с него просто ми се скъса жилото и го смених с ново,но пък сега не може да се натиска много е твърд,обаче като го стисна на ръка малко жилото и се поуправя за малко и пак става много твърд и реших че е от майстора защото май не го е сложил много добре та сега ходих при този дето ми иска да си взема оригинално жило от 120лв.
          Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

          Коментар


            #6
            Дълго ли ти е жилото, т.е. от тези по 90см?
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Здравей Колега,Имам лоша новина, и моя съединител беше станал турбо твърд като почнаха да се късат жилата. Те и затова се късат, защото трябва прекалено голямо усилие, за да се натисне.Иначе остави си това жило от 30 лв, вземи си един съединител за 200-250 лв и приготви ощр 100-150 лв за смяна и така.Потърси из форума за читав сервиз.
              Brava 1.6 EL, '98
              182A4

              Коментар


                #8
                Аз заради ново жило-менте, смених излишно съединител комплект Не е до цената, сега съм с жило за 40 лв. (с доставката) и вече повече от 5000 км. нямам проблеми. Забравил съм каква марка е, май е точно Рикамбифлекс. Предишното жило марка Malo, ме вкара в страхотен филм :D .
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  L=1475 / 1065мм това му е размера дано да не е съединителя заминал,че намам 300 лв. излишни мисля да го сложа това жило и да видя какво ще стане
                  Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

                  Коментар


                    #10
                    аз лично съм сменил 5 жила и все от 18-до 39 лева всичко опира до съединител и МОНТАЖ най вече монтаж
                    1.6 16v 96 г. 103 hp.
                    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                    Коментар


                      #11
                      сега забелязах,че като го натисна до край и дам газ ама повечко така хубаво да се изфурсира и почва да умеква(потъва повече)
                      Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

                      Коментар

                      Working...
                      X