Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питания

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питания

    Може да е глупав въпрос или вече да има отговор, но не намерих а и не знаех къде да търся. Карам направо: 1. Как мога да изкарам/сложа мигачи ( искам да сменя оранжевите с белички ) 2. Искам да си боядисам страничните огледала. Със спрей ли предлагате да го направя и после да го лакирам ли как ще стане хубаво.. не ме кефи тази пластмаса. 3. И Пунтото ми е адски ниско, защото е с жълти пружинки и найстина имам доста неприетности в града - гърне, картер... някъкви предложения... Аз мисля да сложа по-големи гуми и да сложа тампони. И едни майстори ми бяха казали, че с жълтите пружини трябвало да се сменят и амортисьорите, защото нямало ефект от тях иначе.. Доста разноцветно стана и объркано, дано някой който може да ми помогне ме разбере 4. Ще прозвучи глупаво, но съм се навил искам да си лепна лента бяла през цялото пунто - по средата... към къде да се обърна ?! в смисъл аз 100% няма да направя нещо както трябва...
    Танцувай с любов!
    Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

    #2
    1. Мигачите се вадят с помоща на една тел която ти стърчи вътре зад мигача откъм калника, трябва дая издърпаш, а тези които са ти на самия калник трябва с тънка отверка да подпъхнеш отдолу, но да внимаваш да не им счупиш скобите.2. Купуваш боя, лак и имаше някакъв "грунд" с които преди да сложиш боята трябва да минеш пластмасата за да ти държи вече новата боя.3. Слагаш нормални а не спортни /с каквито си явно в момента/ пружини и амортисьори и щом искаш и по-големи гуми и джанти, но с тяхната големина трябва да внимаваш4. Най-добре да отидеш на бояджия тъкмо ще ти пръсне и огледалата.
    Фиат Пунто 1,2 HSD

    Коментар


      #3
      Благодаря ти много. Аз тези неща ги знаех, но специално за мигачите ми беше малко Х за какво е тази телчица, не исках да рискувам... благодаря в най-скоро време ще се заема и ще поакажа резултати
      Танцувай с любов!
      Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

      Коментар

      Working...
      X