Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Основен ремонт - марки части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Re: благодариа :0

    super_s написа:
    2.0 i.e написа:
    super_s написа:
    пуснал съм темата за да видя какво да взема какво да сменя така че боби има смисал благодаря на всички колеги които споделят опита си с мен
    OK !
    Колега писането с големи букви се възприема като викане каране.прочети правилата
    Убоу,утре ще ти счупя краката на мача щом ми правиш забележки

    Коментар


      #32
      Re: ?

      ///// написа:
      super_s написа:
      ///// написа:
      Да не вземеш да го налееш туй 10w40. Твоето масло е 15w40 (поне така го дават за умерен и топъл климат в аутодата-та).
      Колега какво ще стане ако сложа 10в40
      Много сме го дъвкали. Аз само напомням какво препоръчват:- За сруден климат - 10w40- За умерен и горещ климат - 15w40Пък и изобщо ме ти е рентабилно за 700-800 км да наливаш полусинтетика.
      полусинтетиката, дори и 10/40 по-добре запазва свойствата си при горещ климат отколкото минерално 15/40
      Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

      Коментар


        #33
        Re: благодариа :0

        super_s написа:
        2.0 i.e написа:
        super_s написа:
        пуснал съм темата за да видя какво да взема какво да сменя така че боби има смисал благодаря на всички колеги които споделят опита си с мен
        OK !
        Колега писането с големи букви се възприема като викане каране.прочети правилата
        Колега, добре е да се спазват правилата. Но "ОК" се пише тоно с главни букви. Това си е съкращение от две думи. И какво би излязло ако се пише са малки ? Така е приет израза, да се пише с главни букви. Така , че не виждам проблем с това... Само вмятам...
        FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

        Коментар

        Working...
        X