Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на съединител.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на съединител.

    Колеги купил съм си комплект съедините.И сега искам да питам да ми предложите сервиз и горе долу колко ще струва.
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    #2
    колеги никои ли не може да ме посаветва нещо
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #3
      Цена около и над 100лева.
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        bboyd написа:
        колеги никои ли не може да ме посаветва нещоКолеги, никой ли не може да ме посъветва нещо?
        Мини покрай някой сервиз и питай, колко ще ти струва. По мои наблюдения от 80 до 150лв. че и нагоре. А конкретрен сервиз не мога да ти препоръчам.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Колега, според мен избора ти е София или Пазарджик. Пазарджик ти е малко по-далече, цените са навсякъде са 120-130 лева за труд, за Браво 1.6. София ти е по-близо, но на мен ми взеха 190 лева труд за смяна на съединител на Браво-то. Аз нямах друга възможност, защото бях в София, а колата не беше в движение (всичко беше станало на салата), но твоя избор мисля че е ясен. Конкретен сервиз - бившият официален на ФИАТ за Пазарджик, намиращ се до бившия вече шоурум на ФИАТ. Ако идваш от Костенец, през Белово, се пада в началото на града, отляво на пътя, около 500м след табелата. Табелите на шоурума още стояха до миналата седмица, така че няма да го пропуснеш. Срещу него има някакъв магазин за строителни материали, с паркинг отпред. p.s. Аз вече съм нещо като VIP клиент на сервиза - смяна на задни накладки, масло+филтри, ремъци+ролки; изправяне на преден калник - грубо около 750 левчета. Очаквам да ме поканят на коледното парти на фирмата :D
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #6
            а каде се премести шоу рума и сервиза бях му се угледал даже да видя кои модели предлагат .А иначе аз живея в сф.
            Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

            Коментар


              #7
              Re: Смяна на съединител.

              bboyd написа:
              Колеги купил съм си комплект съедините.И сега искам да питам да ми предложите сервиз и горе долу колко ще струва.
              Колега какъв съединител си взел ,и на каква цена

              Коментар


                #8
                Ами колега АП от ахм-ауто .На Диска пише ап и валео ами цената 185 и нещо си
                Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                Коментар


                  #9
                  Поне по думите на Христо/Hit-ko Фиат си излизат от завода или с Валео или АП-и така че смятам че това е достатъчен критерий за качество.п.с. аз също сложих АП-и по препоръка на Hit-ko и за сега съм доволен.
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #10
                    bboyd написа:
                    а каде се премести шоу рума и сервиза бях му се угледал даже да видя кои модели предлагат .А иначе аз живея в сф.
                    Не се е преместил, закрит е. То при тия цени е нормално да не вървят продажбите. Едно ново Пунто например, струва повече от нова Астра, да не говорим за Корса, която всъщност му е прекия конкурент в класа. Аз колкото и да съм пристрастен, ако трябваше да си купувам нова кола, ФИАТ ще е последния ми избор.
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар

                    Working...
                    X