Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ГРИЗАЧ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ужас, Безумие, Жестокост, направо не мога да си представя, как ще причиниш такова страдание на горката животинка
    Skoda AMfabia 1.2 12v
    exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

    Коментар


      #17
      е ко да я прайснимай и като се е фанала сабалян
      Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

      Коментар


        #18
        На мен бащами е "возил"мишка от Стара Загора до Казанлък.А аз само около 3-4км ама пак бях изумен от тия гадини.Явно ги е страх и не мърдат докато има шум или вибрации, и са се натикали някъде!!
        Fiat Punto 1.7TD
        Toyota Avensis 2.0D4D

        Коментар


          #19
          Следиме темата с интерес, какво стана с това мишле, айде да видим Дзверо )))) А ловджилъка върви ли иначе
          Skoda AMfabia 1.2 12v
          exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

          Коментар


            #20
            ко стана фана ли мишоко или се още не си аиде успех ако не си ако си БРАВО
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #21
              за жалост още не сам .... трябва да пробвам с отрова ... щото 2 пъти вече зареждам капана и все си остава зареден .... ама жафличката я няма тоя мишок излезна по голям тарикат отколкото си мислех !
              AUDI 1.8 20V TURBO
              ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

              Коментар


                #22
                Гледал ли си филма "Ловът на мишката" не подценявай съперника нещо ти е келяв капана щом яде вафли и тои не щрака. Споко още някоя вафла и ша хване диабет и сама ша се гътне. И тва е решение ко
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #23
                  Slavi_Lancia написа:
                  Гледал ли си филма "Ловът на мишката" не подценявай съперника нещо ти е келяв капана щом яде вафли и тои не щрака. Споко още някоя вафла и ша хване диабет и сама ша се гътне. И тва е решение ко
                  Предлагам да се съберем "Авджийте" из форума и дружно да отстреляме дивеча в колата на колегата
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #24
                    Atanas71 написа:
                    Slavi_Lancia написа:
                    Гледал ли си филма "Ловът на мишката" не подценявай съперника нещо ти е келяв капана щом яде вафли и тои не щрака. Споко още някоя вафла и ша хване диабет и сама ша се гътне. И тва е решение ко
                    Предлагам да се съберем "Авджийте" из форума и дружно да отстреляме дивеча в колата на колегата
                    Докато отстреляте тоя плъхотрон, колата ще стане на решето

                    Коментар


                      #25
                      ivan_dice написа:
                      за жалост още не сам .... трябва да пробвам с отрова ... щото 2 пъти вече зареждам капана и все си остава зареден .... ама жафличката я няма тоя мишок излезна по голям тарикат отколкото си мислех !
                      Каква вафла бре... Мишката си иска сиренце. От тия капани, дето остава вътре затворена, телените, пробвай го много леко да се затваря и да видим на сутринта ,сиренцето пак няма да го има, ама мишката ще е вътре.
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #26
                        Shefy написа:
                        Atanas71 написа:
                        Slavi_Lancia написа:
                        Гледал ли си филма "Ловът на мишката" не подценявай съперника нещо ти е келяв капана щом яде вафли и тои не щрака. Споко още някоя вафла и ша хване диабет и сама ша се гътне. И тва е решение ко
                        Предлагам да се съберем "Авджийте" из форума и дружно да отстреляме дивеча в колата на колегата
                        Докато отстреляте тоя плъхотрон, колата ще стане на решето
                        Тъкмо ще има по лесен вариант да направи "бягство от затвора" а може да се окаже че плъшока е "Умираи трудно" предполагам че да го накараш доброволно да излезе от там е "Мисията невъзможна" влюбил се е в фията и нема се даде лесно
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                        Коментар


                          #27
                          Въй ВЪй Въй тоя мишок иска явно по-сериозно предизвикателство. Ама мисля че номера със капан-клетка ще е по ефикасен А ти все пак виждал ли си мишока? Да не се окаче че не е мишок, а цял плъх, че да щракне капана а примамката да я няма?!П.с.: Имам и др. идея - макар и да е студено мисля че това е повод на почистиш цялата кола като изкараш всичко навън Съчетай послезното с приятното
                          Skoda AMfabia 1.2 12v
                          exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                          Коментар


                            #28
                            piftho написа:
                            Въй ВЪй Въй тоя мишок иска явно по-сериозно предизвикателство. Ама мисля че номера със капан-клетка ще е по ефикасен А ти все пак виждал ли си мишока? Да не се окаче че не е мишок, а цял плъх, че да щракне капана а примамката да я няма?!П.с.: Имам и др. идея - макар и да е студено мисля че това е повод на почистиш цялата кола като изкараш всичко навън Съчетай послезното с приятното
                            Или да остави котката да спи в колата! :D
                            ROVER 214SI '99 103hp
                            HONDA CIVIC '99 90hp

                            Коментар


                              #29
                              jorko82 написа:
                              piftho написа:
                              Въй ВЪй Въй тоя мишок иска явно по-сериозно предизвикателство. Ама мисля че номера със капан-клетка ще е по ефикасен А ти все пак виждал ли си мишока? Да не се окаче че не е мишок, а цял плъх, че да щракне капана а примамката да я няма?!П.с.: Имам и др. идея - макар и да е студено мисля че това е повод на почистиш цялата кола като изкараш всичко навън Съчетай послезното с приятното
                              Или да остави котката да спи в колата! :D
                              Не съм много съгласен с теб да остави котката. Представяш ли си това мило котенце, че иска да пишка, да ака........ те тогава със сигурност ще трябва да прави почистване Освен това да не стане с котенцето така, че да сменя после тапицерията, че това е още по страшно.....
                              Skoda AMfabia 1.2 12v
                              exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                              Коментар

                              Working...
                              X