Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Фиат Палио

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за Фиат Палио

    Събирам информация за Фиат Палио - 1242см- 75к.с. и пускам това запитване,защото колата не е много разпространена и модела като цяло,ще съм благодарен за споделената информация .

    #2
    палиото е с електроника и двг на пунто разликата е в купето и в окачването(направено за нашите пътища).Иначе аз имам такъв ДВГ и не съм много доволен :D
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      bmahob написа:
      ...разликата е в купето и в окачването(направено за нашите пътища)....
      Което значи... ? Мен ме интересуват по-специално дизеловите двигаттели, но това е друга тема. Какво му е на окачването, та е "за нашите пътища" ?
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #4
        тиси писал 1242 75 това е бензинов ДВГ :D Иначе предназначено ушким за нашите разбити пътища :D Това съм чуввал.Този модел се сглобява в Турция, Бразилияhttp://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Palio ето повече инфо
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар


          #5
          По подсилено и по меко вози по добре Марея ,може да не е разпространен модел но е чудесен автомобил.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            А като цени на частите, спрямо Мареа примерно, къде се нарежда? И Палиото ли е на база Типо, или е отделна разработка?
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              #7
              Не е на база типо, а на пунто. Ето още една тема, в която сме споделяли впечатления и мнения за фиат палио: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=47191
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Брейй, все хубави неща прочетох за това Палио.. май ще зарадвам тъста с една такава количка догодина. Дано само да не ми мине котка път
                "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                Коментар


                  #9
                  Synthy написа:
                  Брейй, все хубави неща прочетох за това Палио.. май ще зарадвам тъста с една такава количка догодина. Дано само да не ми мине котка път
                  Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                  Втората......пак същата!
                  (_-_)______////_______(_-_)
                  Punto75-Вече на жената!
                  Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                  Коментар

                  Working...
                  X