Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помагаите проблем фиат купе 1.8 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помагаите проблем фиат купе 1.8 16в

    Здражеите Придърпва при ускорение - не знам как точно да го обясня,мудно вдига оборотите ина4е си ги реди до краи.правиго маи в целиа диаопазон на оборотите,проблема е от самотоо палене при студен двигател(колата пали много лесно няма проблем с него) на празен ход не се усе6та разлика даржи си правилните обороти но трагна ли или 6те придарпжа или мудно вдига оборотите,незнам като загреее как 6те се даржи термостата и тои не работи и даржи 60 температура но мисля 4е няма да има разлика,све6тите са нови свалял сам ги бели са можеби бедна смес,явно е някои дат4ик насо4ихаме кам дат4ика за коляновия вал но колата както написах по горе пали безупре4но ако някои е имал такаж проблем да пи6е как го е отстранил 4е кофти положението

    #2
    Как е налягането на горивото. Може филтъра да ти е за смяна. Може дюзите да са зацапани...
    Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
    Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
    -------------------------------------------------------------

    Коментар


      #3
      nalqgane na pomopata ima da si e... maikata :D filtara ne e zapushen provewren e,bubinite ssega gi merih davat edno i sashto saprotivlenie kam 2 oma,probvah se da svalq dat4ika za polojenieto na koliqnoviq val no samo bol4eto mu razvih ne mojah da go izmakna da go premerq,mno skapano mqsto

      Коментар


        #4
        dasd

        опссс трябва6е на бг диузите няма да са за6тото проблема го направи 10 дни по рано и се опражи сама,днес за малко пак варве6е както трябва но за малко за това не са диузите!

        Коментар

        Working...
        X