Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

а сега помогнете имам лява и дясна полуоска за марея тд 100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    а сега помогнете имам лява и дясна полуоска за марея тд 100

    интересува ме дали са еднакви и дали не са с права и обратна резба и ако някой знае коя е лявата и коя е дясната как може да се открие

    #2
    Прегледах набързо един каталог и мисля ,че са разлинчни.
    Моля,пишете малко по-грамотно...

    Коментар


      #3
      ..

      Коментар


        #4
        Носачите на мареата са по-дълги с около сантим и нещо, отколкото на бравата, което ме навежда на мисълта, че и полуоските би трябвало да се различават по дължина.

        Коментар


          #5
          Според ЕПЕР - полуос от Браво тд100 97-ма, става само на Брава. В общи линии, повтарям колегата /////, с консултация в каталога.

          Коментар


            #6
            Сега не мога да се обоснова ,защото ползвах един електронен каталог ,в който няма никакви параметри. Утре ще ти дам точните размери и на двата вида полуоски. Но наистина най-вероятно разликата е в дължината.
            Моля,пишете малко по-грамотно...

            Коментар


              #7
              ..

              Коментар


                #8
                Каретата са еднакви. Но: Bravo - дължина - 450 mm Marea- дължина - 465 mm Marea (втори вариант) - дължина -475 mm Естествено говорим за 1.9
                Моля,пишете малко по-грамотно...

                Коментар


                  #9
                  ..

                  Коментар


                    #10
                    а сега имам две полуоски които не знам коя е лява и коя е дясна ха сега помагайте. Спешно е момчета

                    Коментар


                      #11
                      А защо изтри всичко останало ? Сега темата изглежда супер безсмислена - някакви хора си говорят сами, а един друг им се подсмихва.

                      Коментар


                        #12
                        Ами реших да не правя нова тема но после видях че е глупост от моя стана но няма връщане Извинявайте.Ако имаше начин да го поправя щях да го поправя ама уви не мога

                        Коментар

                        Working...
                        X